reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

W takim razie będę sprawdzać. Oczywiście owulacyjne robić popołudniu??

Ja robiłam i rano i popołudniu. Efekt ten sam czyli owu obie wyraźne kreski a w ciążowym jedna słabsza [emoji5]
Oba testy w jednym czasie raz rano raz popołudniu


w57v9jcg8ygytwh4.png
 
reklama
Gabrika Dziękuję :)

Gratuluje dwóch kresek :D

Mam pytanie, czy podczas starania bierzecie jakieś witaminy, kwas foliowy...??

Ja biorę vitamin mama plus to jest dla planujących, w ciąży oraz karmiących , kwas foliowy jest w zestawie, całkiem sporo witamin i minerałów i cena tez nie powala dwadzieścia coś zł


w57v9jcg8ygytwh4.png
 
Co bede opisywac jak moge pokazac [emoji12]
80debec592b72b0784f9e40a0e7daf81.jpg



Aaaa jest jest!!!! Gratuluje! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji322][emoji323][emoji253][emoji324][emoji320][emoji307]❣️


Hahaha biedaczek [emoji23] pewnie musial zjechac na pobocze i dojsc do siebie [emoji23]

@basia89 w sobote rano wracamy do tego durnowatego wiatrakowa :(




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny :)
 
Ej! Czy ja dobrze przeczytałam posty, że tu nam się też jakieś zaręczyny pojawiły? :):) Jeżeli tak, to gratuluję :):):)

Ja dzisiaj wkroczyłam w 3 dziesiątkę mojego życia. Rano mój M zostwił mi prezent i liścik z życzeniami i dyspozycją że mam się szykować na wieczór :):)
Moje przyjaciółki przywiązały mi z samego rana do drzwi balony i zostawiły bukiet tulipanów, jak wychodziłam z mieszkania to omal zawału nie dostałam!!! Potem płakałam jak bóbr ze szczęścia :):)

Trzeba się cieszyć z małych rzeczy dziewczęta!
Sto latek i spełnienia marzeń
 
Hej! Dawno nie pisałam, ale poczytuję Was regularnie. Gratuluję pięknych kresek! U mnie dziś 56 dzień cyklu hoł hoł. Dwa testy ciążowe w 36dc i 43dc pokazały biel, wczoraj wizyta u gina po luteinę na wywołanie okresu i wieczorem kontrolny test. I uwaga - pokazał jedną kreską a po 15 minutach pojawiła się kolejna bledziutka, ale zdecydowanie widoczna. Powiedzcie proszę - ta druga kreska to przez za długi czas leżenia testu tak? Nie chcę robić sobie nadziei.
 
reklama
Do góry