reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wlasnie sparwdzilam w tabelce Ze masz dopiero koniec grudnia termin, z tego co pamiętam że szkoły rodzenia to że mogą wystąpić bo macica trenuje jakby, a jesteś pewna że to było to?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry!!!!
Siknęłam na test, 25dc i dupa. Jedna wredna krecha :) ale z jednej strony to fajnie bo moge szaleć na 40tce kolezanki, na która lecimy juz w poniedziałek :)
Dziewczyny gdzie robicie wykresy temperatur? Ja przy pierwszych staraniach robiłam na 28dni, ale moze jest cos nowego i lepszego?
Jak u was dzisiaj?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na ovufriend.pl, polecam.

Oficjalne oświadczenie. OSZALAŁAM !! [emoji79][emoji79][emoji79]
Sprzątałam wszystkie testy zeby juz je wyrzucić no bo juz juz @ była to po co mi??
@@ dostałam 2dni po terminie i trwała 2 dni (bardziej brązowe plamienia niz żywa krew )
I jak wyrzucałam wszystko natknęłam sie na test ciążowy zrobiony 27dc (który jak mi sie wydawało biel vizira) a dzis widze druga kreskę [emoji23][emoji23][emoji23] chyba czas na mnie iść sie leczyć jak nic [emoji51][emoji23][emoji79]
1476872798-l0pa1h.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam ci mówiłam ze ty w ciąży jesteś od dawna i jak pisałaś podczas @ ze jest brązowa a nie krwista to tez mnie to utwierdziło w przekonaniu ze to ciąża :):) ja uważam ze jesteś w ciąży nadal :) nie wiem czemu jeszcze nie sikacz na ciążowy :) na owu sikasz a na ciążowy to jakis gorszy? :) dajesz!

Mój mąż ma luszczyce.Jest na diecie tłuszczowej - protokół autoimmunologiczny. Pięknie mu wszystko zeszło, żadne leki nie pomogły nic. Dlatego na tym przykładzie widzę jak ważna jest dieta. Gotujemy praktycznie 2 różne kuchnie. Chociaż są posiłki, które jemy razem, ale czasami nie chce już tego mięsa, gulaszu, karkówki i innych. Maz nie moze pomidorow, zadnej maki oprocz kokosowej, papryki, pomidorow. Da się do tego przyzwyczaić, chociaz na poczatku troche sie czlowiek denerwuje, ze tyle garnkow w kuchni stoi :) Dlatego trzymam kciuki :)
O, Bulbasek, a macie jakies menu przygotowane dla męża? Ja tez chce zacząć odżywiać sie tłuszczowo, zgodnie z żywieniem optymalnym i nie mam motywacji zeby sobie menu dzienne ułożyć, jakies skomplikowane mi sie wydaje przeliczanie tyg makroskladnikkow..
 
Ja testuje w sobote, bedzie to dopiero 23 dc ale mąż ma właśnie urodziny [emoji3] może coś wyjdzie... I tu pytanie do was. Będę w rossmanie,ktory test najlepiej kupic? Największa czułość?? [emoji3]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja testuje w sobote, bedzie to dopiero 23 dc ale mąż ma właśnie urodziny
emoji3.png
może coś wyjdzie... I tu pytanie do was. Będę w rossmanie,ktory test najlepiej kupic? Największa czułość??
emoji3.png
nie chcę Cie zasmucać ale w 23 dc to raczej nie wielkie szanse na to żeby test wyszedł pozytywny choć by ciąża faktycznie była. Niektóre dziewczyny pisza ze czasem w 26 dc wychodziła słabiusieńka kreska. Nie ma nic bardziej przygnębiającego niż biel vizira. Ale jeśli wyjdzie to daj znać :)
 
Jak nie wyjdzie to trudno to trudno [emoji1] po domu biega już dwójka a to mój pierwszy cykl starań [emoji1] będą najwyżej kolejne. Ale może coś wyjdzie bo mialam wrażenie że implantacja była w poniedziałek. Się okaże

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Starać się jak najbardziej można a test w tej kwestii tylko wyjaśni sprawę czy testy owu i staranka, czy może krechy juz są i nie ma się co spinac [emoji1]
Ja w pierwszej ciąży nie miałam praktycznie żadnych objawów, nawet cycki mi grama nie urosły przez całą ciążę eh .....dziewczyny tu piszą o żyłkach,krechach na brzuchu etc ja nie miałam nic a nic...zatem nie ma reguły absolutnie.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja np. żyły na piersiach mam cały czas. Zauważyłam to dopiero w zeszłym tygodniu, nigdy wcześniej nie zwracalam na to uwagi, ale tak się nakreciłam, że jestem w ciąży, że myślałam, że dopiero mi wyszły. Wczoraj pytałam mojego M i mówi, że zawsze tak mam. Tak więc niekoniecznie musi to być objaw...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry