reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Powiem Wam ze z jednej strony sie ciesze i to meeega ze sie zdecydowalismy na ten krok a z drugiej to sie tak troszke boje, bo dopoki to byly tylko plany to ok a teraz zaczynam o tym myslec podczytuje Was i sie zaczynam nakrecac i o tym myslec. Ciesze sie na zmiane ze stresem :tak: dokladnie tak jak ze slubem ciesze sie ze to juz i zarazem stresuje ze to juz :rolleyes2: taka to moja natura :oops:
 
Powiem Wam ze z jednej strony sie ciesze i to meeega ze sie zdecydowalismy na ten krok a z drugiej to sie tak troszke boje, bo dopoki to byly tylko plany to ok a teraz zaczynam o tym myslec podczytuje Was i sie zaczynam nakrecac i o tym myslec. Ciesze sie na zmiane ze stresem :tak: dokladnie tak jak ze slubem ciesze sie ze to juz i zarazem stresuje ze to juz :rolleyes2: taka to moja natura :oops:
Bo dociera do Ciebie że wszystko się zmieni, ale to normalne :tak: ja jak starałam się o pierwsze dziecko a następnie zrobiłam test i wyszły dwie kreski to płakałam na przemian się śmiejąc :biggrin2: niby człowiek chciał ale potem dochodziły do łba inne rzeczy ;-) ;) spoko :)
 
Ja wysłałam mojego po test ciązowy.... Ciekawe czy dotrwa do jutra. :D
Ja pewno też se sikne ale jutro już powinno być coś wiadomo w sobotę ma być @ a nawet w piątek to na ścisłość może mnie nawiedzić :dry: więc zobaczę jutro co tam w trawie piszczy i powiem szczerze, że boję się :( że będzie du.a z tego :sad: no cóż, co ma być to i tak będzie :rolleyes2:
 
reklama
Czyżbyś ty zapoczątkowała nam sezon,oby był owocny,bo później zbiory będą

Może, może, wszystko jest możliwe... :p chociaż jakos nie lubie przecierać szlaków :D
Niech wieksze weteranki początkują, ja tutaj troche smarkacz staraniowy :D :D :D

Ja pewno też se sikne ale jutro już powinno być coś wiadomo w sobotę ma być @ a nawet w piątek to na ścisłość może mnie nawiedzić :dry: więc zobaczę jutro co tam w trawie piszczy i powiem szczerze, że boję się :( że będzie du.a z tego :sad: no cóż, co ma być to i tak będzie :rolleyes2:

U mnie to samo, piatek-sobota planowana wizyta @... Oby sie nam gdzies po drodze pogubiła! A kysz, kysz! Ja chyba do jutra nie wytrzymam.... :D I nie powiem - zaczynam sie troche stresować faktem, że moge byc w ciązy.... :p :D
Nie ma sie co stresowac i bać, nawet jak bedzie dupa (oby jednak nie!!!) to zawsze jest kojeny cykl, cyc do góry :*
 
Do góry