reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Bry.. Jedna kreseczka, brzusio zaczyna bolec miediaczkowo, wiec dzisiaj zacznie sie nowy cykl.
Elenna niestety nie dołącze do Ciebie na lutowkach, ale moze marzec będzie moj :)
 
reklama
Ellena - Moje gratulacje!! :happy2::tak:
Bertha - Następny cykl starań przed Tobą:wink: Pomyśl tylk.. jakie to przyjemne jest ;-) ;) Trzymam kciuki, oby kolejne wygibasy starankowe przyniosły efekt:tak::yes:
Megan - Następny cykl, następna nadzieja i mega przyjemność:-D:rofl2: Trzymam kciuki za drugie podejście :tak: no i Czarnogóra mówisz.. ah, zazdraszczam :-p
Spark - Dasz radę, kto jak nie Ty :yes: O 14 kończysz? Byle do południa, potem zleci jak w mordę strzelił ;-) ;):-) :)
Luxuorius - czuję córcię :rofl2:
Kolekcjonerka - a co tam u Ciebie? Kiedy teścik, czy staranka? Który dzień cyklu? Bo jakoś nie doczytałam na jakim jesteś etapie:sorry:;-) ;)

No dziewuszki, ja już po porannej kawce :-p Zaraz będę się doprowadzać do prządku ;-) ;) Młody w przedszkolu, partner w pracy, chata wolna:laugh2:
 
Bertha , czuje że czerwiec należy do nas i zostaniemy ładnymi marcóweczkami:*
Agniesiak , dziękuje :D z wami wszystko jest łatwiejsze , więc podejscie tez mam inne :D szczerze mówiąc to do pierwszych staran sie nie przyłożylismy ;p myślelismy ze 2 razy starczy i jakos to bedzie :D no coz , teraz "cięzka" praca w tym cyklu ;D rozkoszuj sie wolną chwilą , a ja ze strasznym bólem brzucha ogarniam sie do pracy na siedząco :D milego dnia wszystkim :*
 
Ellena - Moje gratulacje!! :happy2::tak:
Bertha - Następny cykl starań przed Tobą:wink: Pomyśl tylk.. jakie to przyjemne jest ;-) ;) Trzymam kciuki, oby kolejne wygibasy starankowe przyniosły efekt:tak::yes:
Megan - Następny cykl, następna nadzieja i mega przyjemność:-D:rofl2: Trzymam kciuki za drugie podejście :tak: no i Czarnogóra mówisz.. ah, zazdraszczam :-p
Spark - Dasz radę, kto jak nie Ty :yes: O 14 kończysz? Byle do południa, potem zleci jak w mordę strzelił ;-) ;):-) :)
Luxuorius - czuję córcię :rofl2:
Kolekcjonerka - a co tam u Ciebie? Kiedy teścik, czy staranka? Który dzień cyklu? Bo jakoś nie doczytałam na jakim jesteś etapie:sorry:;-) ;)

No dziewuszki, ja już po porannej kawce :-p Zaraz będę się doprowadzać do prządku ;-) ;) Młody w przedszkolu, partner w pracy, chata wolna:laugh2:
Do 17...:/
A ja u Lux czuję chłopca, i to od razu jak napisała, że jest w ciąży :p
Ale masz fajnie, spokój w domu... :)
 
Bertha , czuje że czerwiec należy do nas i zostaniemy ładnymi marcóweczkami:*
Agniesiak , dziękuje :D z wami wszystko jest łatwiejsze , więc podejscie tez mam inne :D szczerze mówiąc to do pierwszych staran sie nie przyłożylismy ;p myślelismy ze 2 razy starczy i jakos to bedzie :D no coz , teraz "cięzka" praca w tym cyklu ;D rozkoszuj sie wolną chwilą , a ja ze strasznym bólem brzucha ogarniam sie do pracy na siedząco :D milego dnia wszystkim :*
Liczę, że będę z Wami na marcowkach, 19 się okaże, już nie mogę się doczekać...:)
 
Bertha , czuje że czerwiec należy do nas i zostaniemy ładnymi marcóweczkami:*
Agniesiak , dziękuje :D z wami wszystko jest łatwiejsze , więc podejscie tez mam inne :D szczerze mówiąc to do pierwszych staran sie nie przyłożylismy ;p myślelismy ze 2 razy starczy i jakos to bedzie :D no coz , teraz "cięzka" praca w tym cyklu ;D rozkoszuj sie wolną chwilą , a ja ze strasznym bólem brzucha ogarniam sie do pracy na siedząco :D milego dnia wszystkim :*
Część dziewczyny. Jeśli mi sie uda w tym miesiącu to również będę w marcowkach. Mam nadzieje ze się uda mi i wam.
 
Bertha , czuje że czerwiec należy do nas i zostaniemy ładnymi marcóweczkami:*
Agniesiak , dziękuje :D z wami wszystko jest łatwiejsze , więc podejscie tez mam inne :D szczerze mówiąc to do pierwszych staran sie nie przyłożylismy ;p myślelismy ze 2 razy starczy i jakos to bedzie :D no coz , teraz "cięzka" praca w tym cyklu ;D rozkoszuj sie wolną chwilą , a ja ze strasznym bólem brzucha ogarniam sie do pracy na siedząco :D milego dnia wszystkim :*
u nas dwa razy starczylo, dzien po dniu a owu przyszla kilka dni pozniej hihi
 
Liczę, że będę z Wami na marcowkach, 19 się okaże, już nie mogę się doczekać...:)
Super , będzie raźniej:D bede ciągle trzymac kciuki :D

Część dziewczyny. Jeśli mi sie uda w tym miesiącu to również będę w marcowkach. Mam nadzieje ze się uda mi i wam.
To będzie nasz miesiąc :D buźki :*

u nas dwa razy starczylo, dzien po dniu a owu przyszla kilka dni pozniej hihi
Zazdroszcze :D u mnie bylo w 12 dc i 16 dc no ale niestety :D
 
reklama
Do góry