reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Cześć!

Lux wszystkiego najlepszego :)

Ja jestem rocznik '89. Tak wiem, zaskoczenie :p w ogóle nie można sie domyślić po moim nicku :p w lipcu skończę 27 lat.

Megan fajna ta stronka :)

U mnie rozkręca się @. Cykl 23 dni. Świetnie po prostu :wściekła/y::realmad::oo2:
 
Jeszcze nie wiem co bym wolala[emoji14]w sumie 1 trymestr to moglyby sobie juz minac[emoji14]czuje sie dobrze ale nic nie widac jeszcze a bym chciala zeby juz bylo widac brzucholek typowo ciazowy :) bo tak to jakos mi dziwnie, juz kilka osob wie ale z pracy bo musialam powiedziec a nic nie widac[emoji14]takie to dla mnie malo realistyczne. JA CHCE JUZ BRZUSZEK !! [emoji16]


8tc [emoji7]
Poczekaj... kochana... wierz mi jak już będzie brzuszek i kopniaki to będziesz już chciała żeby było po wszystkim... u mnie młody od 6 miesiąca..cały czas miał czkawke w brzuchu i mnie... katorga... !!!! A 8 miesiącu tak kopał ze siniaki mi wychodziły... najgorzej jednak było jak 2 razy kopnol w pęcherz.... ból taki ze myślałam że rodze!
Przedewszystkim to zdrowe maleństwo musi być . Zaczynam juz się martwić bo od marca i nic nie wychodzi. Teraz się zastanawiać czy to nie przez moją antykoncepcje. Ogólnie miałam już nie mieć dzieci bo mam synka i córeczkę ale tak mnie naszło ze chcem jeszcze jedno ze sama w szoku jestem.
Kochana spokojnie.. przyjdzie i na Was czas... ja też myślałam że już więcej dzieci bo będę miała... mamy wspólnego synka i 2 chłopców z poprzedniego związku mojego męża. Raz na czas nas nachodzilo i staraliśmy się po 3-4 miesiące.. po czym odpuszczalismy bo zawsze coś... a teraz mąż stwierdził że przed 40 się wyrobi... i co ? I się udało.
Ja dzisiaj rozmawialam z J. Ustaliliśmy, ze jezeli sie nie uda do paz/listopada to idziemy na szkolenie adopcyjne :) bedziemy się oczywiscie starac dalej, ale jesli nie mozemy nic zdzialac to chcemy adoptowac kogos kto nie moze miec rodzicow ;) musimy najpierw przebrnac przez wesele... Dzisiaj zamowilam torta i ciasta :x

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Super decyzja! Podziwiam i wspieram w 100%. Gdybyśmy mieszkali w pl to bym chciała mieć rodzinny dom dziecka.... Ale nie było nam to pisane. Każde dziecko zasługuje na milosc;) My z mężem mamy internetową adopcję ;) dziewczynka ma 10 lat z afryki ;) co miesiąc płacimy 20e na jej utrzymanie i szkole.:)
Dzięki za link. Juz sobie zamowilam.
U mnie dzis 30 dc i cisza. Dalej czekam ma @. Co za psikusa mi robi. Jak jej sie nie chce
To jest przed czasem nawet a jak sie czeka to się spoznia...
Mamuniol.... a może coś jednak? Trzymam gorąco kciuki!!!
dziewczyny jestem w szoku, skonczylam dzis 32 lata!!!!!!!!
Sto lat kochana!!!!!!

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
Moja @ żyje własnym życiem :p ale już jestem umówiona do gina i będziemy działać. Niech sprawdzi co tam się dzieje w środku.
 
Poczekaj... kochana... wierz mi jak już będzie brzuszek i kopniaki to będziesz już chciała żeby było po wszystkim... u mnie młody od 6 miesiąca..cały czas miał czkawke w brzuchu i mnie... katorga... !!!! A 8 miesiącu tak kopał ze siniaki mi wychodziły... najgorzej jednak było jak 2 razy kopnol w pęcherz.... ból taki ze myślałam że rodze!

Kochana spokojnie.. przyjdzie i na Was czas... ja też myślałam że już więcej dzieci bo będę miała... mamy wspólnego synka i 2 chłopców z poprzedniego związku mojego męża. Raz na czas nas nachodzilo i staraliśmy się po 3-4 miesiące.. po czym odpuszczalismy bo zawsze coś... a teraz mąż stwierdził że przed 40 się wyrobi... i co ? I się udało.

Super decyzja! Podziwiam i wspieram w 100%. Gdybyśmy mieszkali w pl to bym chciała mieć rodzinny dom dziecka.... Ale nie było nam to pisane. Każde dziecko zasługuje na milosc;) My z mężem mamy internetową adopcję ;) dziewczynka ma 10 lat z afryki ;) co miesiąc płacimy 20e na jej utrzymanie i szkole.:)

Mamuniol.... a może coś jednak? Trzymam gorąco kciuki!!!

Sto lat kochana!!!!!!

34bwcsqvxs7xh9od.png
Uwielbiałam kiedy mój Misiek miał czkawkę w brzuchu. [emoji3] Był drobny, więc kopniaki bardzo mi nie doskwierały i uwielbiałam siebie w ciąży, ale mimo to chciałam żeby wyskakiwał żebym mogła go utulić, a on jak na złość troszkę się "przeterminował" [emoji13]
 
reklama
Do góry