reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Mnie ostatnio pierwszy raz wyszły dwa razy pozytywne i byłam w mega szoku[emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam w październiku z domowego laboratorium i fajnie pokazywały. Teraz kupiłam hurtowe ilości tych z Allegro i żałuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1518606157-5e29fced84fc6e70-aaaaaa.jpeg


9 dni po owulce. Biel Vizira. Heeeeeeej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi chyba nie pisane dziś testować . Rano poleciałam do apteki i co ? Brak testów [emoji13][emoji53] wiec sobie odpuszczam . Zero objawów . Tydzień do @ . Staram się wyłączyć głowę .
Miłego dnia Walentynki !
[emoji173]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Żadnego[emoji44] masakra!
Miłego![emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Miałam w październiku z domowego laboratorium i fajnie pokazywały. Teraz kupiłam hurtowe ilości tych z Allegro i żałuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zazwyczaj robię jedne i drugie [emoji3] nie ma to jak se testy porobić w ilościach hurtowych[emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem z młodym na rehabilitacji i przyjeżdża też inna babeczka z synem. Dzisiaj przyjechała z trzema. Jednym na rehabilitację A z dwójką bliźniaków nie miała co zrobić więc ich wzięła. Ja do niej że czasami z jednym nie wiadomo gdzie ręce wsadzić A co dopiero z trzema z małą różnicą wieku(może rok). A ona do mnie że w ogóle to ma 6. Dwie najstarsze córki i dwie pary bliźniaków Chłopców, na oko rok może ciut więcej różnicy wiekowej. Podziwiam ja za ogarnianie 6 w tym jednego niewpełni sprawnego.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
 
Do góry