reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Szybko ta owu ale ciało ludzie jest niezła zagadka .
Działajcie :) ale tak ze spokojna głowa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Podziałać podziałami ale raczej nastawiam się tak na 12, 13 dc bo lekarz po usg obstawiał na ten termin[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja robilam test z dolu i wyszedł pozytywny i działaliśmy. To do Lilii, bo nie umiem jeszcze pisać odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :)
Co ta @Jotka_Szczotka sie nic tyle nie odzywa, ja juz tyle czasu czekam na potwierdzenie jej terminu porodu :)
Gratulacje wszystkim nowo zakreskowanym. U mnie dzis tez test na + ale po tylu poronieniach nie ciesze sie ani troche puki co. Jestem pod opieka lekarzy, w trakcie wielu badan, nawet nie wchodze w szczegoly bo mi sie niedobrze robi. Lekkie zaskoczenie dzis, ze tak to ujme, ale licze sie ze strata. Noe spodziewalam sie wogole. Szok nie odpuszcza. A w przyszlym tyg gnam do angielskiego i polskiego lekarza z predkoscia swiatla ale i z pokora przyjme to co mnie spotka, czy to dobre czy zle. Milego weekendu dziewczynki

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny :)
Co ta @Jotka_Szczotka sie nic tyle nie odzywa, ja juz tyle czasu czekam na potwierdzenie jej terminu porodu :)
Gratulacje wszystkim nowo zakreskowanym. U mnie dzis tez test na + ale po tylu poronieniach nie ciesze sie ani troche puki co. Jestem pod opieka lekarzy, w trakcie wielu badan, nawet nie wchodze w szczegoly bo mi sie niedobrze robi. Lekkie zaskoczenie dzis, ze tak to ujme, ale licze sie ze strata. Noe spodziewalam sie wogole. Szok nie odpuszcza. A w przyszlym tyg gnam do angielskiego i polskiego lekarza z predkoscia swiatla ale i z pokora przyjme to co mnie spotka, czy to dobre czy zle. Milego weekendu dziewczynki

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Do góry