reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć, cześć:)
Nie wiem, czy ktoś mnie tu pamięta. Nie pisałam jakiś czas, bo przeszkodziły mi sprawy rodzinne. U nas dalej cicho, ciąży brak. 6cs, 19 dc, owulacji chyba jeszcze nie było, bo testy wyszły negatywne, ale płodny okres już czuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ania wróciła! Hej hej :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Hej. Ja pamietam, z Twoim tata było nienajlepiej prawda? Jak się teraz sprawy maja?

Niestety zmarł przed świętami:( bardzo to przeżyłam. Nawet nie zdążył doczekać chwili, żebyśmy mogli mu powiedzieć o ewentualnej ciazy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też zastanawiam się nad Aniball :) Tylko nie wiem czy na pewno warto. Słyszałaś jakieś opinię o nich?
Tylko czytałam na tej stronie.
Ja tam wszystko co moze pomóc biorę pod uwagę[emoji16] czytam opis i ma to dla mnie sens. Jesli balonik podczas cw moze dojsc do wielkosci główki to tez pewniej sie chyba rodzaca czuje jadac na porodowke:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Cześć, cześć:)
Nie wiem, czy ktoś mnie tu pamięta. Nie pisałam jakiś czas, bo przeszkodziły mi sprawy rodzinne. U nas dalej cicho, ciąży brak. 6cs, 19 dc, owulacji chyba jeszcze nie było, bo testy wyszły negatywne, ale płodny okres już czuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, ze pamiętamy[emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Niestety zmarł przed świętami:( bardzo to przeżyłam. Nawet nie zdążył doczekać chwili, żebyśmy mogli mu powiedzieć o ewentualnej ciazy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj wyrazy współczucia Kochana, niestety wiem co czujesz, mój zmarl 11 lat temu, wczoraj obchodzilby 50 urodziny.
:( ciezkie to bardzo ale trzeba niestety przez to okropieństwo przejść:(

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Niestety zmarł przed świętami:( bardzo to przeżyłam. Nawet nie zdążył doczekać chwili, żebyśmy mogli mu powiedzieć o ewentualnej ciazy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Współczuje Ci z całego serduszka. Wiem, ze to żadne pocieszenie ale tylko czas Ci pomoże. A ciąży się doczekasz!! Jak my wszystkie! :) glowa do góry!! [emoji847][emoji847]
 
reklama
Ja tez bym bardzo chciała tego uniknąć, dlatego od 30tc masaż krocza olejkami i chce kupić cos takiego Link do: Co to jest Aniball – Aniball.
Nie dość, że pomoże sie porozciagac to jeszcze nauczy mnie - pierworodke - odpowiednio przec, a to tez jest bardzo wazne.
No i pozycja podczas porodu, jak tylko bedzie mozna to kucki czy na kolanach i podpierac sie rękoma?
No i kiedy tylko mi sie przypimni to ćwiczę mięśnie kegla, do tego pilates dla ciezarnych - wycwiczone mięśnie kegla i moednicy na pewno pomoga, a noe zaszkodza :)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Ja mialam nacinane i tragedii nie bylo bo dwa szwy mialam a tam wygladam normalnie[emoji16] Kolezance nie nacieli i popekala ...pelno szwow i problemy z gojeniem straszne miala...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry