reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja jakos na spokojnie podchodze do staran w tym cyklu bo dopiero w nastepnym bede brala clo a w tym tylko duphaston od 16 dc...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poczytałam jak uniknąć nacinania krocza podczas porodu i tak się zestresowałam jakbym już na porodówce leżała.

Link do: Staraczki-2017.xlsx - Microsoft Excel Online
marzenia mają wielką moc...
Ja tez bym bardzo chciała tego uniknąć, dlatego od 30tc masaż krocza olejkami i chce kupić cos takiego Link do: Co to jest Aniball – Aniball.
Nie dość, że pomoże sie porozciagac to jeszcze nauczy mnie - pierworodke - odpowiednio przec, a to tez jest bardzo wazne.
No i pozycja podczas porodu, jak tylko bedzie mozna to kucki czy na kolanach i podpierac sie rękoma?
No i kiedy tylko mi sie przypimni to ćwiczę mięśnie kegla, do tego pilates dla ciezarnych - wycwiczone mięśnie kegla i moednicy na pewno pomoga, a noe zaszkodza :)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ja jakos na spokojnie podchodze do staran w tym cyklu bo dopiero w nastepnym bede brala clo a w tym tylko duphaston od 16 dc...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana ja tez biorę od 16 dc dupka .

Dziś robiłam progesteron , tarczyce i prolaktyne. Trochę późno bo mam 10 Dc ale jeśli maja być wyniki złe to wyjdą tak czy siak .
W pn do lekarza i właśnie zaczęły mi się płodne . Leciutka kreska na razie ale wczoraj działaliśmy . Mamy w planie co 2 dni .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez bym bardzo chciała tego uniknąć, dlatego od 30tc masaż krocza olejkami i chce kupić cos takiego Link do: Co to jest Aniball – Aniball.
Nie dość, że pomoże sie porozciagac to jeszcze nauczy mnie - pierworodke - odpowiednio przec, a to tez jest bardzo wazne.
No i pozycja podczas porodu, jak tylko bedzie mozna to kucki czy na kolanach i podpierac sie rękoma?
No i kiedy tylko mi sie przypimni to ćwiczę mięśnie kegla, do tego pilates dla ciezarnych - wycwiczone mięśnie kegla i moednicy na pewno pomoga, a noe zaszkodza :)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Też zastanawiam się nad Aniball :) Tylko nie wiem czy na pewno warto. Słyszałaś jakieś opinię o nich?
 
Cześć, cześć:)
Nie wiem, czy ktoś mnie tu pamięta. Nie pisałam jakiś czas, bo przeszkodziły mi sprawy rodzinne. U nas dalej cicho, ciąży brak. 6cs, 19 dc, owulacji chyba jeszcze nie było, bo testy wyszły negatywne, ale płodny okres już czuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć, cześć:)
Nie wiem, czy ktoś mnie tu pamięta. Nie pisałam jakiś czas, bo przeszkodziły mi sprawy rodzinne. U nas dalej cicho, ciąży brak. 6sc, 19 dc, owulacji chyba jeszcze nie było, bo testy wyszły negatywne, ale płodny okres już czuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hej. Ja pamietam, z Twoim tata było nienajlepiej prawda? Jak się teraz sprawy maja?
 
Do góry