reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam, u mnie juz 13 dzien cyklu, wyspana, wypoczata, mój maz wieczorem wyprawial ze mna rzeczy o ktorych najstarsi gorale nie maja pojęcia=) kurde, zastanawiam, sie czy to pn zmienil "technike" czy poprostu ja odczuwal wieksza ochote, ekstra przyjemność i pare innych rzeczy. Wczesniej jesli byl ten sex to byl taki sobie z obowiazku bardziej. A teraz naprawde sie zmienilo ja jestem duzo aktywniejsza, może to wszystko byc efektem brania tego bromergonu??? Tyle czasu ciagle mialam ta prl bardzo wysoką, kolana mnje bolaly przy kucaniu, klekaniu itp rzeczach a teraz kolana nie bola(lykam chrzastke rekina), prl na poziomie, podejrzewam ze gospodarka hormonalna sie stabilisuje bo przez dwa miesiace samo z siebie polecialo 5 kg w dół. Hmm.........

Od paru dni mam tak zaje...isty humor, chce mi sie śmiać, coagle zartuje, noe denerwuje się bez potrzeby chcialabym, zeby to trwalo wiecznie.!

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
Cf
Witam, u mnie juz 13 dzien cyklu, wyspana, wypoczata, mój maz wieczorem wyprawial ze mna rzeczy o ktorych najstarsi gorale nie maja pojęcia=) kurde, zastanawiam, sie czy to pn zmienil "technike" czy poprostu ja odczuwal wieksza ochote, ekstra przyjemność i pare innych rzeczy. Wczesniej jesli byl ten sex to byl taki sobie z obowiazku bardziej. A teraz naprawde sie zmienilo ja jestem duzo aktywniejsza, może to wszystko byc efektem brania tego bromergonu??? Tyle czasu ciagle mialam ta prl bardzo wysoką, kolana mnje bolaly przy kucaniu, klekaniu itp rzeczach a teraz kolana nie bola(lykam chrzastke rekina), prl na poziomie, podejrzewam ze gospodarka hormonalna sie stabilisuje bo przez dwa miesiace samo z siebie polecialo 5 kg w dół. Hmm.........

Od paru dni mam tak zaje...isty humor, chce mi sie śmiać, coagle zartuje, noe denerwuje się bez potrzeby chcialabym, zeby to trwalo wiecznie.!

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
zazdroszczę dobry seks, dobry humor i jeszcze 5 KG w dół
 
reklama
Jak we wtorek z rana nie będzie @ to zrobię test ;) Ostatnio robiłam i był negatywny,ale może faktycznie za wcześnie trochę było na test. Dziś mnie kuł lewy jajnik ale bardzo delikatnie, prawie nie wyczuwalnie. a tak to nic więcej prócz bólu piersi. Żadnych objawów ciążowych.
 
@ginngerr7787 u mnie tez stwierdzono polipa.. jakich masz rozmiarow? Lekarz powiedzial Ci moze, ze to przez to zajsc w ciaze nie mozesz?
U mnie polip ma 7 na 9 mm, no i trzech ginekologów (dwóch, co robiło mi usg i trzeci który zlecał) powiedziało, że polip może utrudniać zajście w ciążę bo fasola ma trudniej się zagnieździć. Dodatkowo ostatnio byłam u endokrynologa bo mam też problemy z tarczycą, choć aktualnie już wszystko wyregulowane i on też sugerował, że polip może być przeszkodą więc chyba coś w tym jest. A jak to wygląda u Ciebie?
 
reklama
Do góry