reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Oczywiście, że nie można przesadzać z ćwiczeniami, ja prawdę mówiąc nigdy nie lubiłam ćwiczyć, ale kiedyś przypadkiem znalazłam zestaw, który mi się spodobał, bo w miarę spokojny ale jak się sumiennie wykonuje poszczególne ćwiczenia to można się nieźle spocić :)
 
Tak:) 6 tydzień i 1 dzień :)
Za tydzień wizyta, mam nadzieję że będzie widać serduszko[emoji173]

Pytanie dla mam-chodziłyście na usg z tatusiami?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój chodził ze mną od początku co miesiąc na każdą wizytę i widać było po nim ze podekscytowany był, teraz jakby co to też będę go zabierać a pod koniec synusia nawet zabiorę na USG ;)
 
Ale to miałaś jakiś zabieg lub operację czy tylko skończyło się na lekach?

Nie miałam zabiegu, bo każdy lekarz mi odradzal, bo za młoda żeby ingerować przy kręgosłupie. Rehabilitacja, leki ćwiczenia. Nawet Ci nie powiem jakie to koszta były ‍♀️ i tak będę musiała już zawsze uważać No ale grunt żeby było Ok :)
 
reklama
Do góry