reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny zastanawia mnie jeszcze czy obserwując szyjkę macicy można ocenić czy doszło do zapłodnienia czy nie i w ogóle po jakim czasie takie zmiany byłyby do zaobserwowania, tzn do wymacania
Mi kiedys gin powiedzial ,ze jak jest ciaza to szyjka idzie wysoko i sie zamyka ale zeby lepiej tam samemu nie grzebac bo tylko mozna zarazki przeniesc i sie powaznej infekcji dorobic a to niebezpieczne dla ewentualnej ciazy.
 
Ale dzisiaj super wiadomosci z tego co zdazylam przeczytac to 3 pozytywne testy?
Super wysylajcie pozostalym staraczkom dobre fluidy :)
Jutro z rana trzymam kciuki dziewczyny i wysylac zdjecia pozytywnych testow :)
Aha no i witam nowe kolezanki, rozgosccie sie u nas ;)
 
Ale dzisiaj super wiadomosci z tego co zdazylam przeczytac to 3 pozytywne testy?
Super wysylajcie pozostalym staraczkom dobre fluidy :)
Jutro z rana trzymam kciuki dziewczyny i wysylac zdjecia pozytywnych testow :)
Aha no i witam nowe kolezanki, rozgosccie sie u nas ;)
Tez sie tymi zarazkami martwiłam ale pisali by do dobrze umyć ręce i paznokcie mydłem anty :) mimo wszystko staram die nie grzebać hahaha
 
Kurczę, nie znam Cię, ale czułam, że u Ciebie będzie druga kreska, dlatego byłam taka ciekawa. I ja widzę taki cieniutki paseczek. Nie chcę nakręcać bo to różnie wychodziło, ale ja tam się cieszę, że dałaś się namówić na testowanie. :)
Kurde w szoku jestem. Narazie czekam do jutra staremu nic nie mówię bo straciłam 200;p uparł się że ma super plemniki a ja że nie da rady za pierwszym razem! Hahah

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i po necie. I nie wiem co o tym myśleć. Czy coś się zaczyna dziać czy jednak nie zeszło wszystko po sierpniowej ciąży. Beta 3,6. Miałam jutro do dr jechać ale w takim przypadku powtórzę betę w piątek albo sobotę i pojadę w poniedziałek.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry