reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Elodia tez tak mialam w tamtym cyklu i dupa U MNIE wyszla...( u ciebie moze byc inaczej talzr nie sugeruj sie tym) W tym cyklu zaczyna sie podobnie..zblizam sie do dni plodnych
Meczace widze to jest

Kari sie nic nie odzywa i mam nadzieje ze to oznaka dpbrego bo pisala ze jak nie pisze tzn ze ok

Ja wiem ze testy beda wychodzic pozytywne jeszcze dlugo po poronieniu w zaleznosci odnorganizmu..ale to tez nie jest tak ze wartosc spada z dnia na dzien.. Pozatym nie wiem czy byl robiony ten sam test i w jakim odstepie czasu .. Wszystko tu ma.znaczenie ale czytalam tez ze byly przypadki gdzie beta spadla a potem wzrosla znow...niby taka nieomylna a jednak sa osoby ktore najadly sie strachu i l kto wie czy byla poprawnie wykonana?

Trzymam kciuki by skonczylo sie to dobrze!
To najwazniejsze
 
reklama
Elodia tez tak mialam w tamtym cyklu i dupa U MNIE wyszla...( u ciebie moze byc inaczej talzr nie sugeruj sie tym) W tym cyklu zaczyna sie podobnie..zblizam sie do dni plodnych
Meczace widze to jest

Kari sie nic nie odzywa i mam nadzieje ze to oznaka dpbrego bo pisala ze jak nie pisze tzn ze ok

Ja wiem ze testy beda wychodzic pozytywne jeszcze dlugo po poronieniu w zaleznosci odnorganizmu..ale to tez nie jest tak ze wartosc spada z dnia na dzien.. Pozatym nie wiem czy byl robiony ten sam test i w jakim odstepie czasu .. Wszystko tu ma.znaczenie ale czytalam tez ze byly przypadki gdzie beta spadla a potem wzrosla znow...niby taka nieomylna a jednak sa osoby ktore najadly sie strachu i l kto wie czy byla poprawnie wykonana?

Trzymam kciuki by skonczylo sie to dobrze!
To najwazniejsze
Ja właśnie tak miałam. Mi spadła a byłam w ciąży. Więc tak jak mówiłam moim zdaniem beta jest go****.

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No z malymi przerwami na odpoczynek. Teraz sie powoli uspokaja ale co chwile jajnik z ktorego byla owu zaboli raz mocniej raz slabiej :-/ miesiac czy dwa temu na pewno tak nie mialam

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
@ONAONAONA mi się takie bolesne podbrzusze daaaawno nie trafilo. E zasadzie to nie pamietam czy kiedykolwiek tak mialam....sie okaze bo kazdy objaw moze znaczyc i to co chcemy i zblizajaca sie @

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Tez jestem twgo zdania heheh ...wole w ta strone
Pozatym sama juz nie.pamietam jak bilesne mialam owulacje ale bolesne byly ..moze tylko nie tak dlugo..jak ten pierwszybcykl po tabsack..zobaczymy ten
 
Wrocilam z pracy
Ja jestem wniebowzieta ..Maz ma na rano i atakuje co wieczor takze az go nie poznaje zaczynam sie na nowo zakochiwac hahahaha

Elodia a masz tak ze czujesz szarpniecia i bol na wybojach jak jezdziesz autem? .. Wewnatrz wszystko takie tkliwe oprocz kluc


Leceee
 
reklama
No wlasbie chyba u mnie tez beda ciche dbi a raczej tyranskie. Bo wczoraj jakos wyjatkowo mnie zralil swoja wypowiedzia i zachowabien , a ja pamietliwa jestem.
Widze ze mamy podobne charaktery bo ja tez pamietliwa. Niby mowie sobie i innym ze trzeba wyluzowac i czasami odpuscic ale ciezko no. Ale mimo wszystko kochana 3 mam kciuki by bylo u Ciebie dobrze:*
 
Do góry