reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Kochana licze ze juz lepiej. I szczeze jak bym o sobie czytala. Niby chce 2 ale boje sie ze nie dam rady i tez dol mnie dopadl a do tego caly czas wadze sie z chlopem. Poki co z staraniami dupa u mnie bo jak skonczyl die okres tsk mamy z chlopem ciche dni.

No wlasbie chyba u mnie tez beda ciche dbi a raczej tyranskie. Bo wczoraj jakos wyjatkowo mnie zralil swoja wypowiedzia i zachowabien , a ja pamietliwa jestem.
 
Eh te chlopy..moj tez czasem nie pomysli ( najgorzej 'mysli' jak czasem ma ciezki dzien) a potem na kolanach przeprasza tyle ze ze mna nie tak latwo bo ja mimo zmeczona...złość na cos staram się nie przelewac tego na rodzinę.. ale uczy sie i ja sie ucze by nie przeciagac danej sprawy a ugiac sie wylac swoje uczucia i dac szanse..tym bardziej jesli dana osoba wykazuje duże checi poprawy
Jeśli nie przeprasza to nie rozumie..i uważa ze nic zlego now zrobił..nie wyladowuj złości na nim a wytlumacz. Mpze coś do niego dotrze..

Mnie zakul lewy jajnik w tym cyklu he
 
Pomocy w poniedziałek miałam beta 386 mUI a dziś 163mIU poronilam ???

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co. Ja bym się mniej stresowała. Z synem tak bardzo pragnęłam
Zrobiłam betę myślę jest bardziej wiarygodna. No i wyszla ładna
Po dwóch dniach powtórzyłam a ona spadła o połowę . Myślę no to super. To było dokładnie 19 grudnia
Myślę czekam na miesiączkę. A tu test w wigilię pokazał 2 piękne wyraźne kreski a 2 stycznia już miałam potwierdzona ciążę. Także nie stresuj się. Dla mnie beta to *****. Niby ma dać 100,% a wynik i tak zły. A badanie kosztuje 30 zł to w sumie mam na 6 testów jak by nie patrzył.

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ookatkaoo1993 dziekuje za pocieszenie trochę mnie uspokoilas idę wieczorem do lekarza zobaczę co mi powie tylko że testy w niedzielę byle piękne dwie kreski a dziś ta druga była blada [emoji17]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Są!!:) więcej w nich strachu niż radości ale... są.
1507087370-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!!! [emoji173]️
 
reklama
Oh Katty oby było dobrze wszystko.
Testami tez mozna sprawdzać jak kreska ciemnieje i chyba nie powinno tak być. To chyba nie jest dobry znak ale trzeba byc dobrej mysli. Kazdy przypadek jest inny przeciez

Pozatym uzaleznilam sie od was i musze na odwyk!!!
 
Do góry