reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochane prosze o pomoc ! 8-9 tydz. a ja mam od wczoraj takie pieczenie i nie wiem od czego... smarowałam caly dzień wzoraj sudokremem ale nic nie dalo, dzis zaszlam do apteki to pani poleciła mi tamtum rosa do plukania. Ktoś cos wie jak temu zaradzić? Lekarza mam dopiero w przyszlym tygodniu...
Tamtum rosa + clotrymazolum :) w aptece maść bez recepty :) bezpieczna w ciąży

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1499411358-aaaaaa.png


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Parasolka tak na prawdę w 1 trymestr to koszmar bo niczego nie wolno,ginekolodzy w pl przepisuja ta maść ewentualnie globulki :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lepiej posmarować z umiarem raz czy dwa niż dopuścić do rozwoju bakterii i grzybków :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i po testach, niestety jedna kreska. Czekam na @.
Buu. Jak to dziewczyny mówią dopóki nie ma @ jest nadzieja
Cześć dziewczyny:) wracam po małej przerwie (zajezdnia w pracy ech..) gratuluję jeszcze raz wszystkim dziewczyna, którym się udało:) U mnie niestety pojawiła się wczoraj @ :( tym razem chyba najgorsza z moich wszystkich. Wymioty, omdlenia i okropny bol brzucha i krzyża nie daje mi spać! No to czekamy do następnego razu..bu
Ojoj to jakaś mega ta @. Zawsze miałaś takie bolesne ?

@Clover88 jak tam beta ? Miałaś chyba sprawdzać przyrost ?





Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od kiedy odstawiłam tabletki to jest coraz gorzej. Miałam takie @ w czasach licealnych, ale tym razem jest na prawdę paskudnie. Udało mi się zamienić w pracy więc leżę i zdycham:(
 
Do góry