reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

upload_2017-6-23_8-40-5.png


Dziś 26 dc mam nadzieje z\e tempka bardziej nie spadnie i @ mnie przyjdzie :)
@sonia a kiedy miałas owu i iludniowe cykle?
 

Załączniki

  • upload_2017-6-23_8-40-5.png
    upload_2017-6-23_8-40-5.png
    98,5 KB · Wyświetleń: 407
reklama
Testy z netu ( ja używałam z ebaya ) są wszędzie takie same.
zielonych owulacyjnych zawsze byłam zadowolona a pózniej tak jakby sie zepsuły i nic mi nigdy nie wyłapywały. Przeszłam na mikroskop owulacyjny i to był świetny wydatek w moim przypadku .


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ciążowe niektórym dziewczynom tu wychodziły te z Allegro ale wiadomo ze to indywidualne. Spróbuj z tymi z rossmanna pomoc są lepsze
Może jeszcze nic straconego jeśli @ nie ma

16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Kochane chciałabym wstawić zdjęcie ale nie potrafię. Ciągle mi wyswietla ze za duży plik. Ach aby te 9 miesięcy było faktycznie spokojnych i nudnych bo drugi raz poronienia nie pokonam.

Edytuj fotkę i obetnij ja w edytorze
A jeśli masz chęć to dodaj ja na przeglądarce bo w aplikacji często tak robi


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@sonia o tych paskowych różne opinie słyszałam. O ile z owulacyjnych dużo kobiet zadowolonych o tyle z ciążowych już nie bardzo. Ja też mam ale z ebaya. Na razie się nie wypowiem bo w ciazy jeszcze nie jestem zobaczymy. U mnie jeszcze jakieś 4 dni do niechcianej @
@KOTEK trzymam kciuki. A ilu dniowe masz cykle ?

Mnie coś piersi bolą. Nie jest to żadnym znakiem bo w każdym cyklu mam coś innego. Jednak nadzieja jest bo nigdy nie bolały przed @. Dodatkowo znowu jestem przeziebiona. Ledwo wróciłam z wakacji i kaszel znowu wrócił.

@Paraplu daj znać jak tam po wizycie:)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz pisze :)

Wizyte bardzo udana, trafilam na swoja ulubiona lekarke co nigdy pacjenta nie zlewa. Dostalam skierowanie do ginekologa na DZISIAJ na 13.15 [emoji1377]
Wpadam w coraz wiekszy stres bo mam wrazenie, ze ide jak na otrzymanie jakiegos wyroku [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Juz pisze :)

Wizyte bardzo udana, trafilam na swoja ulubiona lekarke co nigdy pacjenta nie zlewa. Dostalam skierowanie do ginekologa na DZISIAJ na 13.15 [emoji1377]
Wpadam w coraz wiekszy stres bo mam wrazenie, ze ide jak na otrzymanie jakiegos wyroku [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Będzie dobrze, nie pękaj ...:tak:
 
reklama
Do góry