reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1497366616-aaaaaa.jpeg

Dzisiaj tez pozytyw nawet chyba mocniejszy niz wczoraj :)

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kotek87 pozytyw jak nic, dzialajcie.
Ach przypomniało mi się moje testowanie pierwsze i ostatnie z tymi testami :) życzę, żeby i dla Ciebie były ostatnie :D
@Spark czas leci bardzo szybko. Mimo, że jestem na l4 to mi się czas nie dluzy.
A właśnie miała, któraś z was kontrolę ZUS?
 
@kotek87 pozytyw jak nic, dzialajcie.
Ach przypomniało mi się moje testowanie pierwsze i ostatnie z tymi testami :) życzę, żeby i dla Ciebie były ostatnie :D
@Spark czas leci bardzo szybko. Mimo, że jestem na l4 to mi się czas nie dluzy.
A właśnie miała, któraś z was kontrolę ZUS?
Dziękuję :) oczywiście będziemy działać :) moze te testy takie pozytywne przez ten zastrzyk ovritelle no ale nic trza serduszkowac :)

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Magda36 dziekuje [emoji8]

@sylwaq90 ja Cie pamietam [emoji12]
I dziekuje [emoji8]

@monia93 witaj :)

@1985natalia2 no to mocno kibicuj teraz kotkowi bo najwyrazniej u mnie to zadzialalo [emoji1377]

@limonka8721 dziekuje z calego serca [emoji8] A gadalam, ze sie nie udalo bo tak jakos nic nie czulam i do tej pory nie czuje [emoji33] ja sie przez to dzisiaj rano poryczalam na spacerze z psem [emoji85]

Zycze powodzenia [emoji1377] a zajecie glowy chyba na serio pomaga bo ja caly ten miesiac to zajmowalam sie remontem i to glownie zajmowalo mi mysli. Moze Majorka bedzie dla Ciebie tym samym co dla mnie remont [emoji16]glowa na wakacjach to kuciamba bedzie chetniej wspolpracowac [emoji12]

@Patrycja2810 dziekuje [emoji8] co tam i Ciebie?








Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Spark właśnie nigdy monitoringu nie miałam, jeśli przez lato nie uda się to porozmawiam z lekarka. Miałam dotychczas mnóstwo wizyt u ginekologow w przeróżnych dniach cyklu i zawsze było wszystko ok. Nie raz słyszałam, że owulacja na dniach, ale i tak warto potwierdzić monitoringiem. :)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu tak liczę że się coś ruszy tam. Chociaż jak na złość owulke mam dzisiaj hehe. Może zmiana klimatu jednak wpłynie na zagniezdzenie hehe.

Ależ wam dziewczyny zazdroszczę.... pamiętam u siebie polowkowe z julcia.
A co do cukrzycy to ja niestety miałam. Obyło się bez leków, sama dieta ale na koniec doszła jeszcze cholestaza i wywolywany poród w 37 tygodniu.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kotek87 pozytyw jak nic, dzialajcie.
Ach przypomniało mi się moje testowanie pierwsze i ostatnie z tymi testami :) życzę, żeby i dla Ciebie były ostatnie :D
@Spark czas leci bardzo szybko. Mimo, że jestem na l4 to mi się czas nie dluzy.
A właśnie miała, któraś z was kontrolę ZUS?
Moja mama hahaha, ale w ciąży nie jest [emoji28]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Spark właśnie nigdy monitoringu nie miałam, jeśli przez lato nie uda się to porozmawiam z lekarka. Miałam dotychczas mnóstwo wizyt u ginekologow w przeróżnych dniach cyklu i zawsze było wszystko ok. Nie raz słyszałam, że owulacja na dniach, ale i tak warto potwierdzić monitoringiem. :)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie. Bo niektórym rosną pęcherzyki ale nie pękają, także hasło "owulacja na dniach" niczego niee potwierdza...;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry