reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzięki dziewczyny za wypowiedzi :) pozostaje mi czekać jak to się rozwinie bo jeśli albo 2 albo w okolicach była owu ( wypowiedz NeSSi, że płyn jest kilkanascie godzin po owu) to wstrzeliłam się z serduszkowaniem, zobaczymy
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wypowiedzi :) pozostaje mi czekać jak to się rozwinie bo jeśli albo 2 albo w okolicach była owu ( wypowiedz NeSSi, że płyn jest kilkanascie godzin po owu) to wstrzeliłam się z serduszkowaniem, zobaczymy

A mierzysz temperaturę codziennie, czy tylko tego dnia mierzyłaś i czy mierzysz ją poprawnie? To istotne.
 
Dobrze wyznaczył :)



Jeżeli owu faktycznie była 1 czerwca, to nie ma możliwości, aby dzisiaj beta wyszła, a tym bardziej 7 czerwca. Ja bym tego w ogóle pod uwagę nie brała. Obstawiam po prostu dłuższy cykl, mi też się zdarzyło kilka dni plamić w środku cyklu, a nie była to @, ani plamienie owulacyjne, a sama owu była np. dopiero w 33dc, więc 1 cykl trwał 49. Być może u Ciebie tak właśnie teraz jest. Aczkolwiek betą absolutnie bym się nie sugerowała.
Ale teraz już nie jest jakoś bardzo wysoko ta temp... No nic zobaczymy. Jeśli by się udało to powinien być spadek implantacyjny jakoś między 7-12 dpo?

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale teraz już nie jest jakoś bardzo wysoko ta temp... No nic zobaczymy. Jeśli by się udało to powinien być spadek implantacyjny jakoś między 7-12 dpo?

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie musi być cały czas wysoko, u mnie w każdym cyklu jest inaczej. Raz szła ciągle w górę, drugim razem były góry i doliny, a trzecim nawet spadek implantacyjny się pojawił, a ciąży nie ma, także widzisz...Spadek implantacyjny w teorii powinien być 6-12 dpo, aczkolwiek baaardzo rzadko się zdarza go zaobserwować. Nie sugeruj się tym. Ważne, że temperatura jest ponad tą bazową i żeby się utrzymała do 16dpo.

akurat wtedy mierzyłam codziennie o stałej porze

Musisz mierzyć cały czas, żeby mieć pewność, że owu była. Jak przestajesz mierzyć po potencjalnej owu, to nie ma to sensu. Mi się zdarzały 3-dniowe wzrosty, a później temperatura spadała i okazywało się, że to jeszcze nie ten moment. Jeśli chcesz mieć pewność, to mierz ją codziennie.
 
Nie musi być cały czas wysoko, u mnie w każdym cyklu jest inaczej. Raz szła ciągle w górę, drugim razem były góry i doliny, a trzecim nawet spadek implantacyjny się pojawił, a ciąży nie ma, także widzisz...Spadek implantacyjny w teorii powinien być 6-12 dpo, aczkolwiek baaardzo rzadko się zdarza go zaobserwować. Nie sugeruj się tym. Ważne, że temperatura jest ponad tą bazową i żeby się utrzymała do 16dpo.



Musisz mierzyć cały czas, żeby mieć pewność, że owu była. Jak przestajesz mierzyć po potencjalnej owu, to nie ma to sensu. Mi się zdarzały 3-dniowe wzrosty, a później temperatura spadała i okazywało się, że to jeszcze nie ten moment. Jeśli chcesz mieć pewność, to mierz ją codziennie.
Rozumiem dzięki [emoji4] a gdyby owulacji nie było to temp cały czas byłaby nisko, tak jakby pod tą linią?

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
http://m.************/ciaza/owulacja-na-zdjeciach,9399,4

Owulacja na zdjęciach... Hmm no nie są to fiołki i róże [emoji6][emoji16]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry