reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Co tu tak cicho? Wiecie co... Mam dziś jakieś rozmiękczenie mózgu... Nie mogę się dziś skupić na niczym, najprostsze rzeczy mnie przerastają, jakas taka jestem... Samochód odpalalam bez sprzęgła, dobrze, ze był na ręcznym, bo bym wykorbila w ogrodzenie,[emoji23] [emoji23] [emoji23] normalnie mi się to nie zdarza... chyba potrzebuje weekendu ;)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co tu tak cicho? Wiecie co... Mam dziś jakieś rozmiękczenie mózgu... Nie mogę się dziś skupić na niczym, najprostsze rzeczy mnie przerastają, jakas taka jestem... Samochód odpalalam bez sprzęgła, dobrze, ze był na ręcznym, bo bym wykorbila w ogrodzenie,[emoji23] [emoji23] [emoji23] normalnie mi się to nie zdarza... chyba potrzebuje weekendu ;)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Przemęczenie materiału ?!
Jakiś urlopik by sie nadał [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@komareczka mam to samo, jestem taka rozmemlana ostatnio :/ wczoraj usnelam o 20 w ubraniu bo sie do niczego nie nadawalam wieczorem.
Mam nadzieje, ze przez weekend podladuje baterie , oby tylko pogoda dopisala [emoji120]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zawsze można sobie przedłużyć weekend [emoji14] Jakaś lewa choroba (L4) czy coś :D
Tak planuje zrobić z kolejnym weekendem, od czwartku wolne;)
@komareczka mam to samo, jestem taka rozmemlana ostatnio :/ wczoraj usnelam o 20 w ubraniu bo sie do niczego nie nadawalam wieczorem.
Mam nadzieje, ze przez weekend podladuje baterie , oby tylko pogoda dopisala [emoji120]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie prognozy Nie nastrajaja,ma być brzydki, ale może dzięki temu się wyspie ;) jutro jedziemy z T na zakupy ubraniowe (nienawidze[emoji37] ), potem porządki, mecz itd, a w nd mamy iść na proszonego grilla, więc będzie nuda... Ale licze na przyszly weekend.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak planuje zrobić z kolejnym weekendem, od czwartku wolne;)

U mnie prognozy Nie nastrajaja,ma być brzydki, ale może dzięki temu się wyspie ;) jutro jedziemy z T na zakupy ubraniowe (nienawidze[emoji37] ), potem porządki, mecz itd, a w nd mamy iść na proszonego grilla, więc będzie nuda... Ale licze na przyszly weekend.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Fu właśnie sobie przypomnialam, ze w przyszły weekend jade na uczelnię[emoji22]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak planuje zrobić z kolejnym weekendem, od czwartku wolne;)

U mnie prognozy Nie nastrajaja,ma być brzydki, ale może dzięki temu się wyspie ;) jutro jedziemy z T na zakupy ubraniowe (nienawidze[emoji37] ), potem porządki, mecz itd, a w nd mamy iść na proszonego grilla, więc będzie nuda... Ale licze na przyszly weekend.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to też nienawidzę zakupów ubraniowych [emoji33] [emoji33] fuj fuj te przeoychajce się tłumy te za małe rozmiary [emoji23] [emoji23] [emoji23] nic mi się nie podoba [emoji23] [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to też nienawidzę zakupów ubraniowych [emoji33] [emoji33] fuj fuj te przeoychajce się tłumy te za małe rozmiary [emoji23] [emoji23] [emoji23] nic mi się nie podoba [emoji23] [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie tak. W ogóle... [emoji79] [emoji79] [emoji79] czemu ubrania są takie drogie?? Kupilismy sobie w przeciętnej sieciowe kilka ciuchow i 600zl poszlo[emoji22] [emoji383] a jeśli chodzi o temat przewodni, to stracilam już nadzieje na ten cykl, owu chyba nie było, bo skoku brak, tak wiec... ;(

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry