reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Takich neutralnych to za wiele nie ma. Albo róż albo niebieski. Narazie się powstrzymam od większych zakupów

Ja kupiłam tylko coś na szpital
Żółte , zielone i siwe [emoji12][emoji12]
Tez nie szaleje jak za pierwszym razem bo i tak wszystkiego nie założyłam i tak wiec tym razem rozsądnie i nie wyrzucam kasy w błoto [emoji1][emoji1]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja w swoją pierwszą ciążę zaszłam max 2 dni po okresie.. Kochaliśmy się w ostatnim dniu okresu, kiedy były już tylko plamienia.. Później za 3 dni... I taka też była różnica w bliźniakach 3-4 dni.... Musiałam mieć wtedy podwójną owulację.... Cykle 26-28 dniowe

Ja tez to zrobiłam w okres [emoji2] tak zaszłam w pierwsza ciąże. poleciałam do polski , za miesiąc równo miałam okres z tym ze bardzo obfity ale niecałe 3 dni...... później jak sie okazało byłam w ciąży.
Zdarzają sie owu po okresie [emoji41]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Pamiętam jak mnie namawiałaś pytając, jak mogę tyle czekać (15dpo) [emoji14] a ja twardo, że nie! W 17dpo się poddałam i dwie krechy :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe, No i widzisz, miałaś 2 dni mniej radości :D a próbowałam.. a tak to stracone 2 dni ;)

Dobra gotowa :)
Dziękuję za rady ... takerem będzie chyba lepszy efekt, jakoś tam się naciągnie i będzie :)
Przed:
Zobacz załącznik 809798
Po:
Zobacz załącznik 809799
Super efekt!!
To której teraz ?:D póki wolne mam :)
Koszt 80 zł :) i jeszcze duperele pomalowane :)
K widział, spodobało mu się bo chce przemalować stół i nogi od krzeseł :D

Uff, dobrze ze mu się spodobało! :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie mowy ... okres wyrazu pojawia się od 12 mż :) ma ma - ka ka - ta ta ... + onomatopeje bum- bum, ći, ći :)
Okres zdania pojawia się między 2 a 3 rokiem życia :)
Ot takie moje zboczenie zawodowe :)
 
Dziś byłam w przychodni i była tam dziewczynka z przekutymi uszami roku male delikatne co prawda ale dla mnie za mała chyba jeszcze no niewiem każdy może mieć swoje zdanie.
@Izabela90 juz kupilas ciuszki tez mam termin na grudzień ale jakoś się boje cokolwiek szykować
 
Dziś byłam w przychodni i była tam dziewczynka z przekutymi uszami roku male delikatne co prawda ale dla mnie za mała chyba jeszcze no niewiem każdy może mieć swoje zdanie.
@Izabela90 juz kupilas ciuszki tez mam termin na grudzień ale jakoś się boje cokolwiek szykować
A no już kupilam. W każdej ciazy czekałam do 30tyg żeby coś kupić?a teraz zacznę wcześniej zbierać wyprawkę. Co ma być to będzie a będzie dobrze. Na kiedy masz termin? Udzielasz się na Grupie Grudniowych mam 2017?? Bo nie zauważyłam.
 
reklama
Do góry