reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja kolczyków potrafię nie nosić po kilka lat i nigdy nie mam problemu z ich założeniem jak już muszę. Mi nie chodzi, że kolczyki to zlooo ale w odpowiednim wieku. Będę miała kiedyś córkę będzie chciała kolczyki i będzie w takim wieku, że będzie sama mogła zadbać o ich higienę to ja wezmę do profesjonalnego piercera najpierw na pogadanke a potem na przeklucie. Na pewno nie będę małemu dziecku tego zrobić.
A propos szwagierki i jej córki to mała nie mogła spać w nocy przez bolace i napuchbiete uszko plus gorączka. Aż chce mi się powiedziec 'a nie mówiłam ' tylko szkoda że kosztem dziecka wszystko.
Ja tu kobietki czytam wasze historie z kolczykami w młodym wieku i nikt mi nie odpowiedział po co i skąd ten pośpiech?? Co takie dziecko ma z takich kolczyków bo nie rozumiem. Ale chcecie proszę bardzo ja tam wam się nie wtrącam tylko podane przyklady dalej do mnie nie przemawiają.

Ogólnie witam kobietki wczoraj miałam ciężki wieczór bo rozwolnienie miałam straszne, głowa mnie bolała i mi było niedobrze. Ale już trochę lepiej [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
To chybaa trochę tak jak : po co często "na siłę" robimy kucyki dziecku i wpinamy spineczki jak mała zaraz ściąga gumkę i spineczki wyrywajac sobie przy tym włosy [emoji14]

Bo tak nam się wydaje ładniej :) chyba tylko to jest powodem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to najwidoczniej to różnie :D siostra pistoletem miała i proszę [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Może to od skóry zależy, nie wiem :p Ale w sumie koleżanka w ten sam sposób co ja nos- miała w pępku robioną dziurkę i jej nie zarosło hmmm... No to ja nie wiem już :)
 
To chybaa trochę tak jak : po co często "na siłę" robimy kucyki dziecku i wpinamy spineczki jak mała zaraz ściąga gumkę i spineczki wyrywajac sobie przy tym włosy [emoji14]

Bo tak nam się wydaje ładniej :) chyba tylko to jest powodem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No to tylko potwierdza moja tezę że to się robi tylko o wyłącznie dla siebie a nie dla dziecka [emoji6]
A tak już kończąc temat jak się czujecie Szparka? [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się np nie podobaja te przepaski, opaski na tych małych główkach... Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi... Mam wrażenie, że ta główka zaraz się zmiażdzy,,,,, :/

sliczne-2-opaski-na-glowke-noworodka-niemowlaka.jpg
 

Załączniki

  • sliczne-2-opaski-na-glowke-noworodka-niemowlaka.jpg
    sliczne-2-opaski-na-glowke-noworodka-niemowlaka.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 567
Jezu jak widzę malowanie paznokci 3 latce, to wrr.
U nas w sklepie z mamą czasem stoi taka 6latka, pomalowane cieniami i tuszem oczy, paznokcie itd...
Mój kiedyś w tym sklepie: Boże... Ty masz mniej makijażu niż to dziecko... co się dzieje na tym świecie...

No właśnie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No to gruba przesada z tym makijażem! Nie ukrywam że ostatnio jak malowałam sobie paznokcie u stóp to mojej Małej też machnęłam :p ale bardzo chciała i tylko na weekend do przedszkola zmazałyśmy :)
 
Mi się np nie podobaja te przepaski, opaski na tych małych główkach... Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi... Mam wrażenie, że ta główka zaraz się zmiażdzy,,,,, :/

Zobacz załącznik 809692
Moja kuzynka takie coś produkuje ale z dwojga złego jak mówiła Spark jak dziecko ma sobie wyrywać gumki i spinki z głowy to chyba lepiej żeby włosy do oczek nie leciały to opaska ale nie taka scisnieta i z niewiadomo czym [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to tylko potwierdza moja tezę że to się robi tylko o wyłącznie dla siebie a nie dla dziecka [emoji6]
A tak już kończąc temat jak się czujecie Szparka? [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie uważam, że jest inaczej :D dlatego wczoraj pisałam "uroki bycia niemowlakiem" czy tam dzieckiem [emoji14]

Czujemy się całkiem całkiem, tylko wieczorem mój kręgosłup daje się we znaki :/ nie wiem czy to przez skolioze czy ogólnie się tak ma, ale boli.
Młody czasem mnie okopuje ale choć czasami pobolewa to i tak nie zamienilabym tego uczucia na żadne inne :) nawet jak robi sobie trampolinke z mojego pęcherza :D
Tak w ogóle dzisiaj wizyta więc zobaczę coo i jak :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry