reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dopiero jedziemy na urlop w sierpniu. Moja siostra chce mi umówić wizytę u swojego lekarza, dzięki któremu ma synka. U nas to chyba rodzinne są problemy z zajściem w ciążę po 30stce i jeszcze jej utrzymanie. Do sierpnia więc się nie będę spinac tylko postaram się schudnąć jak najwięcej.
Lekarza tutaj muszę znaleźć swoją drogą.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
To masz trochę czasu :]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Flower wszystko będzie ok, dziewczyny jutro sikające- trzymam kciuki ;););) U mnie sie rozpadało i grzmi, więc będzie burza pewnie w nocy, ja się przygotowuję do spania, mój T się pluska, coś dziś podziałamy, ale jakoś podchodzę na ludzie do tego cyklu,nawet do testów owu się tak nie przykładam... Ale chciałam Wam powiedzieć, że mój mężuś chyba się cieszy, że tu z Wami jestem, bo nawet dziś pytał: "Co tam u dziewczyn z forum, udało się którejś? ":D:D:D:Dja takie oczy:szok:, że w ogóle pyta, a on, że widzi, że często czytam i jeśli mi to jakoś pomaga i mam wsparcie tu, to się cieszy;);)
 
No to kciuki żeby sie udało naturalnie. A czemu zmiana kliniki?? Nie ufacie ekipie z pierwszej??
Dokładnie.
1496600570-aaaaaa.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie @ 20.06. Już nie wiem który cykl. 20-ty po poronieniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. Trzymam kciuki za wszystkie testujace.
Mam takie pytanko do Was. Czy od luteiny dowcipnej moze piec i szczypac po stosunku? Bo dopiero zaczynamy wracac do zycia lozkowego po mojej operacji, ale tak mnie podwozie szczypie "po" ze masakra..czytam ze albo suchosc albo infekcja (ale dopiero skonczylam clotrimazol wiec sama nie wiem) nie mialam tak przed operacja...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Wydaje mi sie, ze raczej infekcja bo mnie po dowcipnej nic nie szczypało.


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Dziewczyny, to juz pozytyw? Pierwszy raz używam tych owu z rossmanna i nie znam się na nich... Są bardziej doświadczone ode mnie?[emoji23]
IMG_20170604_221816.jpg


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170604_221816.jpg
    IMG_20170604_221816.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 471
reklama
Do góry