reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Witam się Kochane :)

Ja dzisiaj od rana już kuchnię i łazienkę posprzatalam. Prysznic już M umyje bo nie chce w tych oparach być. Poza tym jakiś humor mam dzisiaj gorszy. Wszystko mnie denerwuje.

@Paraplu olej to gadanie. Możesz mu przypomnieć jak nie tak dawno zachował się jak cham. Pewnie kierował się troską o Ciebie, ale niech realnie oceni sytuację.

@marc zdrówka ;)

@StorAnia oby sie udalo zrobić to hsg na koniec czerwca :)
 
Zdrówka @marc [emoji8]

@StorAnia nie ma tego złego jak to mówią. [emoji110] chociaż i tak wolałabym wiedzieć na czym stoję z @...[emoji19]

A u mnie żadnego dziecka nie będzie... gdy poszłam się umyć, on zasnął na kanapie, 2 razy go budziłam a i tak spałam sama... mam K... dość, serio. Wolał sobie film oglądać. Wiać to bardziej interesujące ode mnie i wspólnego.dziecka... ryczeć mi się chcę... A takie podchody robił, czego to nie mówił, wręcz się oburzył że nie powiedziałam mu wczesnej o owu... W tyłku mam to wsZytko, wiecznie musi coś schrzanić. Mam oficjalnie dość. Poryczałam się, idę w krzaki...

cbpregz2ljqjsg03.png
Kochana, nie załamuj się. To on niech się chowa w krzaki!!! :):):) jak dziewczyny pisały przyjdzie koza do woza. Wtedy Ty powiedz, ze teraz to jesteś zajęta, bo oglądasz film :) nie załamuj się.
 
Storus odpisalam [emoji14]

A nie wiedziałam, że nadal ziółka... kurde jak Ci pomóc :/ nadal do tej Pani doktor? Czy do lekarza z polecenia od którejś z dziewczyn (nie pamiętam której) ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś pierwsze wymioty zaliczyłam :( w poprzedniej ciąży ani razu mi się nie zdążyło

A teraz mecze się w szkole bo nadal mi niedobrze :(

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Moze wez coś ze soba do przegryzania. Mi to pomagało.
@mfifi04 witamy na pokładzie :).
Kobitki u mnie jednak jajcor daje znać. Moze ta owu dzisiaj tak jak gin powiedział. Tylko śluz mnie oszukuje. Trzymajcie kciuki za jutrzejszą temperature ;).
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Wczoraj myślałam że umrę. Tak mnie jajnik napieprzał, brzuch cały spięty, nogą nie mogłam ruszyć. Poszłam dziś na usg i się okazało, że ten pęcherzyk co nie pękł w czasie owulacji (mimo pregnylu!!) zamienił się w jakieś duże ciałko żółte (3,5cm) i ugniata wszystko. Także czadzik... :(
 
Do góry