reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zdrówka @marc [emoji8]

@StorAnia nie ma tego złego jak to mówią. [emoji110] chociaż i tak wolałabym wiedzieć na czym stoję z @...[emoji19]

A u mnie żadnego dziecka nie będzie... gdy poszłam się umyć, on zasnął na kanapie, 2 razy go budziłam a i tak spałam sama... mam K... dość, serio. Wolał sobie film oglądać. Wiać to bardziej interesujące ode mnie i wspólnego.dziecka... ryczeć mi się chcę... A takie podchody robił, czego to nie mówił, wręcz się oburzył że nie powiedziałam mu wczesnej o owu... W tyłku mam to wsZytko, wiecznie musi coś schrzanić. Mam oficjalnie dość. Poryczałam się, idę w krzaki...

cbpregz2ljqjsg03.png



Dzięki beybe :-*

Jak widać me zdrowie kuleje tak samo jak zajście w ciaze :-)
 
reklama
Działaj działaj :)
Już bym pojechała gdyby nie praca ;). A co u Ciebie takie gory i spadki na wykresie?? O jednej godzinie mierzysz??
@Windy91nie znikaj znowu. Będzie dobrze. Daj mu nauczke to przyjdzie z pidkulonym ogonem.
@marc nasz chorowitku. Może to jednak ciąża :)
@kotek87 ja tez po @ mam taka temp i później spada także spokojnie. Na monit w tym cyklu idziesz??
 
Już bym pojechała gdyby nie praca ;). A co u Ciebie takie gory i spadki na wykresie?? O jednej godzinie mierzysz??
@Windy91nie znikaj znowu. Będzie dobrze. Daj mu nauczke to przyjdzie z pidkulonym ogonem.
@marc nasz chorowitku. Może to jednak ciąża :)
@kotek87 ja tez po @ mam taka temp i później spada także spokojnie. Na monit w tym cyklu idziesz??
no biorę od 2-6 dcclo po póltabletki i w 11 dc ide na moinit podejrzeć jak jajeczka urosły i ile :p póxniej gin wyznacza kiedy się bzykać :p
ale już zapowiedziałąm mezowi ze od wizyty u gina to codziennie :p co dwa dni nie działa
 
@marc zdrówka :)
@Paraplu nie przejmuj się chłopem, oni są z innej planety.
@Docia1975 wykres obiecujący :)
@Windy91 u Ciebie owu albo już po

u mnie dooopiero 3 dc a tem 36,8 to chyba jakiś żart.. no nic mam nadzieje że będzie spadać.
biore od wczoraj clo i 08.06 na wizyte.
No zobaczymy czekam cierpliwie,temp wyższe nie miałam takich to po luteinie,poprawia się progesteron, windy nie martw się chłopy jak dzieci czasem wszystko mają w dupce,buziaki
 
no biorę od 2-6 dcclo po póltabletki i w 11 dc ide na moinit podejrzeć jak jajeczka urosły i ile :p póxniej gin wyznacza kiedy się bzykać :p
ale już zapowiedziałąm mezowi ze od wizyty u gina to codziennie :p co dwa dni nie działa
My teraz codziennie. Wczoraj byla przerwa. Zobaczymy czy cos to da. Jak nie to m na badania a ja na hsg.
 
Już bym pojechała gdyby nie praca ;). A co u Ciebie takie gory i spadki na wykresie?? O jednej godzinie mierzysz??
@Windy91nie znikaj znowu. Będzie dobrze. Daj mu nauczke to przyjdzie z pidkulonym ogonem.
@marc nasz chorowitku. Może to jednak ciąża :)
@kotek87 ja tez po @ mam taka temp i później spada także spokojnie. Na monit w tym cyklu idziesz??
O jednej koło 7.30 spadki do 36.9 to nie dużo jak ma być to będzie byle by nie spadła do podstawowej
 
K znow mnie wkurwil jak jasna chole*a i rycze bo jest emocjonalnym idiota.
Wedlug niego moje odejscie z forum i grup to zlote rozwiazanie na wszystko. Nagle wszystko bedzie cacy i cudownie, nagle odnajde sie w Holandii a platki roz zaczna spadac z nieba, urodzi sie jednorozec i wszycy beda zyli dlugo i szczesliwie.
No ku*wa ile mozna szukac znajomych?! Jestem w Holandii 6 lat i nie mam ani jednej, ANI JEDNEJ swojej znajomej! Bez kontaktu internetowego to zostaja mi cztery sciany i pies. Predzej wyladuje w psychiatryku niz i mi pomoze no ale on ku*wa wie, ze magicznie po odinstalowaniu facebooka w telefonie wszystko bedzie tak pieknie, ze nic tylko rzygac tecza.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Nie przejmuj sie, ja we Włoszech jestem 7 lat i tez nikogo nie mam [emoji34]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry