reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja kiedyś też tak miałam... jak raz spróbowałam coś z siebie wydobyć, i zobaczyłam jak to na mojego działa i jak sama się czuję, to teraz ciężko mi się powstrzymywać [emoji14] spróbuj! :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Normalnie kusicie. Chyba będę musiała spróbować

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny. Melduję że u mnie ciut lepiej. Staram się myśleć pozytywnie. Cały czas tłumaczę sobie że zrobimy badanie i być może uda się poznać przyczynę poronien. Oczywiście będziemy starać się o maleństwo ale myślę że dopiero po wakacjach. Teraz muszę skupić się na odchudzaniu.

Mam pytanie do dziewczyn które poronily. Ile trwało u Was oczyszczanie naturalne macicy. Pytam bo u mnie 5 dni i nie było ono jakieś obfite. Brzuch zabolal raz w dniu poronienia po czym wyleciały dwa spore kawałki tkanki. Takie fioletowo czerwone z zylkami. Na jednym z nich widziałam niestety pecherzyk [emoji53]
Bardzo chcę uniknąć lyzeczkowania ale boję się że coś się słabo oczyscilam. Wizytę mam dopiero w piątek.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie ok 5 dni niestety miałam zabieg.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Melduję że u mnie ciut lepiej. Staram się myśleć pozytywnie. Cały czas tłumaczę sobie że zrobimy badanie i być może uda się poznać przyczynę poronien. Oczywiście będziemy starać się o maleństwo ale myślę że dopiero po wakacjach. Teraz muszę skupić się na odchudzaniu.

Mam pytanie do dziewczyn które poronily. Ile trwało u Was oczyszczanie naturalne macicy. Pytam bo u mnie 5 dni i nie było ono jakieś obfite. Brzuch zabolal raz w dniu poronienia po czym wyleciały dwa spore kawałki tkanki. Takie fioletowo czerwone z zylkami. Na jednym z nich widziałam niestety pecherzyk [emoji53]
Bardzo chcę uniknąć lyzeczkowania ale boję się że coś się słabo oczyscilam. Wizytę mam dopiero w piątek.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Boziu bardzo Ci wspolczuje straty, biedna :(
 
@MoKa trzymam mocno kciuki !!!!! pozytywne myślenie, słońce, lato, pogoda, bielutkie chmurki i głowa do góry! Uda się!
@siwa84 dobrze słyszeć, że się nie poddajesz. Odsapnij przez wakacje, wyrwijcie się gdzieś. Odpoczynek psychiczny od "staractwa" Wam dobrze zrobi.
 
Dzien dobry dziewczyny, nie nadrobie Was niestety :(
U nas super, Natanielek ma dwa zabki, jeden wyszedl we wtorek a drugi w sobote, tan drugi wyszedl bez placzu, ale jak szedl pierwszy to byla masakra, wyl jakby go ze skory obdzierali :( myslalam, ze serce mi peknie :( ale idzie trzeci zabek, cos mi sie zdaje :D pogoda piekna, wiec duzo siedzimy na dworze :) dzis ma dojsc ubranko malego na chrzciny, my mamy juz wszystko kupione, tylko ja buty musze kupic :) mialam ostre starcia z tesciowa, dzialo sie, ale widocznie bylo to potrzebne, bo przestala nam sie wtracac do wychowania dziecka i jest jak byc powinno, warto czasami powiedziec co sie mysli...ogolnie to nadal sie gondolujemy, poki nam sie miesci, cwaniak rwie sie do siadania, ale mu za duzo nie pozwalamy, mysli, ze jak ma dwa zęby to jest duzy i dorosly i wolno mu wiecej :D
 
23 tc chyba [emoji22] nie wiadomo nic co się stało a ona nic nie pisze co jest zrozumiałe. Biedna, tak mi przykro [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj czego ja się tu dowiaduje [emoji44][emoji22][emoji21]
Mamaginekolog straciła swoje dzieciątko [emoji22]

Strasznie to jest wszystko niesprawiedliwe...[emoji22] [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny. Melduję że u mnie ciut lepiej. Staram się myśleć pozytywnie. Cały czas tłumaczę sobie że zrobimy badanie i być może uda się poznać przyczynę poronien. Oczywiście będziemy starać się o maleństwo ale myślę że dopiero po wakacjach. Teraz muszę skupić się na odchudzaniu.

Mam pytanie do dziewczyn które poronily. Ile trwało u Was oczyszczanie naturalne macicy. Pytam bo u mnie 5 dni i nie było ono jakieś obfite. Brzuch zabolal raz w dniu poronienia po czym wyleciały dwa spore kawałki tkanki. Takie fioletowo czerwone z zylkami. Na jednym z nich widziałam niestety pecherzyk [emoji53]
Bardzo chcę uniknąć lyzeczkowania ale boję się że coś się słabo oczyscilam. Wizytę mam dopiero w piątek.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie 5-6 dni trwało czyszczenie i wgądało to jak okres. Sama się oczyściłam, tzn w momencie badania na fotelu ginekologicznym z wziernikiem wyszedł pęcherzyk... Pytali się czy chcę zabieg, ale podczas usg było prawie czysto i po kilku godzinach było już mniej. Później miałam tylko ciemniejsze plamienia... Ja seksić zaczęłam się po pierwszej miesiączce, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że miałam blokadę w głowie.... Ale lekarz mówił, że jak krwawienie się skończy to można działać...
Cieszę się, że u Ciebie już lepiej. Teraz najważniejsze to porobić badania, żeby uniknąć podobnj sytuacji na przyszłość...
 
Do góry