reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A myślisz że w 24 dniu cos test mi pokaże?

Mi w 25 dc wyszedł bladzioszek [emoji3]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Ja dzisiaj bez siły. Chciałam zrobić córce fajny dzień itd a ta mi dała tak popalić że masakra. Dawno już takiej histerii nie było jak dzisiaj, dosłownie o wszystko. Głowa mnie rozbolala z tego wszystkiego.

@mystery mam nadzieję że wszystko będzie u ciebie wporzadku :) może rzeczywiście to taki jednorazowy incydent.
@Lanvin ja tam cały czas kciuki trzymam za ciebie:)
@Paraplu zdjęcie z opisem mega ;d
@StorAnia, @miffi, @queen_b zdjęcia psiakow boskie:)

O badaniach i lekach się nie wypowiem bo się nie znam ;) ale życzę wam żeby wszystkie wyniki się unormowaly i posypały się dwie kreseczki.

U mnie jednak owu wcześniej w tym cyklu (10 dc) ostatnio była w 14. Czy takie zawirowania w owulacji są ok czy świadczą o jakiś nieprawidłowościach ? Serduszkowanie było także czekamy na efekty:)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ahahahaha [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85] faktycznie, dziwnie to wyglada [emoji23]

To biala farba :p wlasnie sobie siadlam bo na dzisiaj skonczylam malowanie.

Padam na twarz ale plodne teoretiko mam, wiec musze odetchnac bo nas kolejna praca czeka ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ahahahaha [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85] faktycznie, dziwnie to wyglada [emoji23]

To biala farba [emoji14] wlasnie sobie siadlam bo na dzisiaj skonczylam malowanie.

Padam na twarz ale plodne teoretiko mam, wiec musze odetchnac bo nas kolejna praca czeka ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Więc nasza parasolko do dzieła ;-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana mój syn jest w 1 klasie [emoji14] Ma tyle samo w-fu co religii 3 x w tygodniu :) Nie bym się czepiała ale wf taki prawdziwy na sali mają 1 x w tygodniu ...a reszta to plac zabaw albo bajka w klasie [emoji14] Chciałabym bardzo by miał aktywności fizycznej więcej bo jest troszkę otyły a i lubi ćwiczenia (ćwiczy z moim K + integracja+ piłka nożna na OKSie). Ale co zrobić jak szkoła nawet nie może dziecku lekcji zapewnić - popatrzcie plan na poniedziałek pod nieobecność wychowawcy:p
Pierwsza lekcja zniknęła (dzieci przychodzą na późniejszą godzinę, a potem....)
Proszę:
Zobacz załącznik 807392
No widzisz Ness, niektóre szkoły mam wrażenie chcą się dostosować "pod ucznia", nie chce im się walczyć z problemem... no, o braku sal tutaj nie wspomnę, choć są też pewnie boiska które można w cieplejsze dni wykorzystać na wf :D

Ja ubolewam, że tak to teraz wszystko wygląda...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin jeśli dzisiaj testujesz, to kciuki! :*


Jezu jaa umieram, zakatarzona, głowa mnie boli, spać nie mogę :/ napisałam szefowej niedawno, że wolne potrzebuje, bo kiepsko się czuję...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc [emoji4] mam pytanie do dziewczyn, które miały torbiel. Czy przy powstawaniu torbieli czulyscie dany jajnik? Jakie to są odczucia? Kurde jestem już 5 dpo, a ciągle czuje (bo nie mogę powiedzieć, że to bol) ten lewy jajnik. Raz cmi, raz kluje. Dziwne to, zazwyczaj do @ miałam spokój z takimi odczuciami

Ja poza parciem na pecherz i cyckami nabrzmialymi jak granaty nic nie czulam
 
reklama
Do góry