reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Łoo i tak przyjaznie utrzymujecie kontakty? Jak ex i obecny sie dogaduja? Napisz cos wiecej o Waszych relacjach jesli oczywiscie chcesz :) niesamowite.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Tak w skrócie pobrałam się z obecnym mężem 10lat po rozwodzie ,z eks widziałam się na ślubie córki,chrzcinach,atak od 2lat na imieninach znajomych,ciężko było,teraz podają sobie rękę a ja rozmawiam z nim mamy 3doroslych dzieci i będziemy musieli się spotykać,życie:)no i teraz zaprosił nas na swoją 50:)obecny mąż 38:)młodszy model:)
 
reklama
Tak w skrócie pobrałam się z obecnym mężem 10lat po rozwodzie ,z eks widziałam się na ślubie córki,chrzcinach,atak od 2lat na imieninach znajomych,ciężko było,teraz podają sobie rękę a ja rozmawiam z nim mamy 3doroslych dzieci i będziemy musieli się spotykać,życie:)no i teraz zaprosił nas na swoją 50:)obecny mąż 38:)młodszy model:)

Haha mlodszy model...i prawidlowo ;)

Nie uwierzycie! Normalnie tak mi przed chwila wodnistego sluzu polecialo, ze przemoczylo mi majty i...legginsy!
Na spacerze z psem!
Dobrze, ze akurat we wzorki i nic nie widac [emoji85]ide do domu i musze sie przebrac [emoji33]

Haha moj niedzielni outfit [emoji85][emoji33][emoji23][emoji28]
1495390190-aaaaaa.jpeg


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
No mnie np tez bolą, a konkretnie jedna, ale od wczoraj brzuch mnie lekko pobolewa, tak jak na @, wiec tez się jej spodziewam ... P.S. @Lanvin jakim termometrem mierzysz temperaturę? Bo wszędzie niby piszą, ze najlepszy taki zwykły szklany, więc dziś w Rossmanie zakupilam takowy, a tam w ulotce jak byk: " nie nadaje się do pomiarów specyficznych, np wyznaczania owulacji " [emoji19]



Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Microlife. Do pomiaru należy używać termometru z dwoma miejscami po przecinku :) mnie piersi bolą ciągle, ale brzuch nic a nic. Zobaczymy jutro rano :)




Słyszałam taka historie od mojej znajomej :) wypiła niewiele i bardzo złe się czuła przez pare dni. W końcu zrobiła test. Okazało się ze organizm bronił maleństwa (tak, bliźniaki) przed alkoholem :)
Trzymam kciuki za II [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :* zobaczymy :) ale jakoś się już nie nastawiam...



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc [emoji4] mam pytanie do dziewczyn, które miały torbiel. Czy przy powstawaniu torbieli czulyscie dany jajnik? Jakie to są odczucia? Kurde jestem już 5 dpo, a ciągle czuje (bo nie mogę powiedzieć, że to bol) ten lewy jajnik. Raz cmi, raz kluje. Dziwne to, zazwyczaj do @ miałam spokój z takimi odczuciami
 
Kochana dzięki za pamięć. Byłam u ginki i potwierdziła ciążę. Póki co widoczny był tylko pecherzyk dlatego siedzę cicho i czekam na wizytę 2 czerwca. A co u Ciebie?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
No to trzymam kciuki za następną wizyte.&& u mnie dobrze,leniwa się zrobilam:p ciągle bym spala. Dzisiaj mam 10t6d. Ogólnie czuje się dobrze,czasami jeszcze mdłości lekkie mam ale po za tym jest ok.
 
My dziś z M byliśmy na randce. I w parku na spacerze-co druga w ciąży albo z wózkiem...eh tak jakoś się podłamałam...[emoji22]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry