reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja swój przypadek zgłosiłam ochronie. Na szczęście nagle przestał przychodzić i okazało się że się ożenił

Spark Inga kciuki zaciśnięte &&&

Senny dziś dzień, bo nawet moje nieospałe dziecko ucina się drzemkę :)
Ale ja mam moc zrobiłam zakupy, posprzątałam, zrobiła pranie i prasowanie no i oczywiście obiadek u gotowałam :p A teraz siedzę i się w ciszy relaksuje:)
Relaks... Marzę o tym... W końcu skończyłam pracę, uf
 
reklama
Hop hop ale tu cisza!!!! Meldowac co u Was!

85993e3k7isr1pev.png
 
Cześć dziewczyny. Mam takie techniczne pytanie. Czy działa Wam dziś appka forum? U mnie jakiś problem z ladowaniem tematów
Ja już się nie mogę doczekać mojego testowania a to jeszcze ponad tydzień. Ale pracy mam full więc nie będę miała czasu za dużo myśleć. Dziś się okazało że mam tylko jeden dzień wolnego w tym tygodniu. A więc nie ma tego złego...
 
Cześć dziewczyny. Mam takie techniczne pytanie. Czy działa Wam dziś appka forum? U mnie jakiś problem z ladowaniem tematów
Ja już się nie mogę doczekać mojego testowania a to jeszcze ponad tydzień. Ale pracy mam full więc nie będę miała czasu za dużo myśleć. Dziś się okazało że mam tylko jeden dzień wolnego w tym tygodniu. A więc nie ma tego złego...
Najgorsze to czekanie do testowania :)
 
Cześć dziewczyny. Mam takie techniczne pytanie. Czy działa Wam dziś appka forum? U mnie jakiś problem z ladowaniem tematów
Ja już się nie mogę doczekać mojego testowania a to jeszcze ponad tydzień. Ale pracy mam full więc nie będę miała czasu za dużo myśleć. Dziś się okazało że mam tylko jeden dzień wolnego w tym tygodniu. A więc nie ma tego złego...
No u mnie też jeszcze ponad tydzień do testowania. Ale szybko zleci. Móje tesciki jutro przyjdą. Hehe
 
Hop hop ale tu cisza!!!! Meldowac co u Was!

85993e3k7isr1pev.png
U mnie ogólnie wszystko dobrzr. Dzisiaj jakiś słabszy dzień mam. Taka nie do życia jestem. Wczoraj dzwignelam sobie dwie wielkie torby i cały czas w pachwinie mnie boli. Mam nadzieje ze do jutra przejdzie. Po cały dniu latania boli troszkę bardziej ale nie jest źle.
 
reklama
Ja teraz codziennie zasypiam ledwo przytkne głowę do poduszki. Dzisiaj przed 20 położyłam się na chwilę, chłopak stwierdził, że w takim razie też się zdrzemnie przed nocka... Obudzil mnie 15min krzykiem, że właśnie się spóźnił...
Wstał o 23 a na 23 pracę miał, a dojechać musi40min... To pospalismy...:p
 
Do góry