reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@M2b jak dieta? Ja dzisiaj się ważyłam i mam 0,1 kg na plus :/ przed dwa tygodnie z kolei w talii zgubiłam 2cm, w biodrach 1,5 cm i w ręce 2 cm, więc chyba nie ma tragedii. Widzę po ciele, że jest jedrniejsze i brzuch spada.

qdkkj44j6bi2vbec.png
Kochana wlansie do Ciebie napisałam o tym [emoji1] spadł mi kilogram w tym tyg tylko po ciele nie widzę. Za dwa tyg będę wymiary sprawdzać chce co miesiąc się mierzyć żeby było efekty widać. Dziś jestem taka zmęczona wczoraj miałam lekki zapierdziel w pracy i padam z nóg do tego pracuje 6 dni w tym tygodniu. Dlatego muszę siłkę znowu przełożyć na po urlopie chociaż może w następny piątek pójdę na próbna zumbe [emoji1]
U Ciebie jak z trzymaniem diety po weekendzie majowym? [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wizyta umówiona 23 maj;) już nie mogę się doczekać

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam wizytę 22ego... a 17 endokrynolog. Więc zobaczymy co powiedzą mądrego i czy TSH mi spadło po samym jodzie. Jeżeli tak to chyba będzie cud i będzie oznaczało, że na stałe powinnam zamieszkać w kopalni soli ;)
 
Heej :) Czy można do Was dołączyć? mam 28 lat, staramy się z mężem o dziecko od trzech miesięcy ... Niestety póki co NIC :( Jestem przed wizytą u ginekologa. Chciałabym zrobić podstawowe badania...Co proponujecie na sam początek? Napiszę tylko, że co rok/dwa wykonuję cytologię i zawsze jest wszystko w porządku.
Pozdrawiam serdecznie :)
Asiu teoretycznie do roku czasu nie robi się żadnych badań pod kątem niepłodności...3 mce to bardzo mało. Czy coś Cię niepokoi w Twoim cyklu? Jak miesiączki? Są reguralne?Wiesz kiedy mniej więcej masz owulacje? Nie masz plamien między@?
Na początek zbadaj tarczyce. Z badań polecanych przed ciąża to z tego co kojarzę toksoplszmoza cytomegalia sprawdzenie przeciwciał na różyczkę...
Ogólnie morfologia może. Łykac kwas foliowy.
Z badaniem nasienia może nie ma co startować jeszcze ale niech Twój Men dba aby plemniki były dobre-zero używek (no alko okazjonalnie może być),ruch i zbilansowana dieta. Może wcinac orzechy brazylijskie[emoji6]
No i najtrudniejsze-wyluzować i cieszyć się seksem nie tylko w dni plodne[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobaczcie co przyniósł kurier...
1493971453-aaaaaa.jpeg


Miała któraś z Was robione mutacje? Tu jest zestaw mthfr, pai 1, v Leiden, v r2 I protombiny. Podobno jestem na tyle stara że dziecko może mieć obciążenia genetyczne...

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana wlansie do Ciebie napisałam o tym [emoji1] spadł mi kilogram w tym tyg tylko po ciele nie widzę. Za dwa tyg będę wymiary sprawdzać chce co miesiąc się mierzyć żeby było efekty widać. Dziś jestem taka zmęczona wczoraj miałam lekki zapierdziel w pracy i padam z nóg do tego pracuje 6 dni w tym tygodniu. Dlatego muszę siłkę znowu przełożyć na po urlopie chociaż może w następny piątek pójdę na próbna zumbe [emoji1]
U Ciebie jak z trzymaniem diety po weekendzie majowym? [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak pisałam na priv, przez weekend dużo nas w domu nie było, więc z posiłkami było różnie, ale nie jadłam dużo, w kaloryczności w miarę było dobrze :) wczoraj byłam na fitnessie, moja instruktorka była na zwolnieniu 3 tygodnie bo miała zabieg i wczoraj w końcu była, taki wycisk mi dała, że ło jezu [emoji3] ale lepiej mi, teraz czekam na poniedziałek :) ale pierwszy raz od niepamiętnych czasów chodzę na zajęcia 3 miesiąc z rzędu i się nie zniechecilam :) a Ty chodzisz na jakieś spacery, albo może w domu coś pocwiczysz póki co? :)

I witam nowe staraczki, Lanvin jak zwykle brak kultury i wita się po czasie :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Hey kochane :) temperatura spadła do 37,5 i nawet noc w miarę przespałam. Jajniki już nie bolą tylko czasami takie kłucie, skurcz czy ciągnięcie. Generalnie jest dużo lepiej :) To chyba taki prezent urodzinowy dla mnie choć plan był że pojedziemy z m pochodzić po pięknych ogrodach, zjemy tam obiad i w prezencie m mi kupi co zechce na ogródek a tu dupa... Dla ostrożności jeszcze dzień w łóżku spędzę... Cóż wycieczkę trzeba przełożyć...
Oczywiście witam w naszym gronie wszystkie nowe staraczki :)
 
Ostatnia edycja:
Heej :) Czy można do Was dołączyć? mam 28 lat, staramy się z mężem o dziecko od trzech miesięcy ... Niestety póki co NIC :( Jestem przed wizytą u ginekologa. Chciałabym zrobić podstawowe badania...Co proponujecie na sam początek? Napiszę tylko, że co rok/dwa wykonuję cytologię i zawsze jest wszystko w porządku.
Pozdrawiam serdecznie :)
Cześć! Witaj :) Też jestem nowa i zaczynam. Z tego co czytałam 3 miesiące to nie powód do zmartwień. Niektórzy mówią że pół roku-rok to taka "norma". Słyszałam, że w każdym cyklu ma się podobno tylko 25% szans na zajście w ciąże, w związku z tym czasem zabiera to kilka miesięcy.
Jeżeli masz regularne miesiączki i żadnych innych problemów zdrowotnych (tarczyca, endometrioza, policystyczne jajniki) to na pewno bym się nie załamywała. Stosowałaś wcześniej antykoncepcję hormonalną?
Lekarz najlepiej Ci wskaże jakie badania przeprowadzić, ale ja polecałabym hormony (np. TSH, prolaktynę), może Ca-125 - żeby wyłapać ewentualne problemy z jajnikami lub endometriozę.
Ale na pewno wszystko jest u Ciebie w porządku. :)
 
Tak jak pisałam na priv, przez weekend dużo nas w domu nie było, więc z posiłkami było różnie, ale nie jadłam dużo, w kaloryczności w miarę było dobrze :) wczoraj byłam na fitnessie, moja instruktorka była na zwolnieniu 3 tygodnie bo miała zabieg i wczoraj w końcu była, taki wycisk mi dała, że ło jezu [emoji3] ale lepiej mi, teraz czekam na poniedziałek :) ale pierwszy raz od niepamiętnych czasów chodzę na zajęcia 3 miesiąc z rzędu i się nie zniechecilam :) a Ty chodzisz na jakieś spacery, albo może w domu coś pocwiczysz póki co? :)

I witam nowe staraczki, Lanvin jak zwykle brak kultury i wita się po czasie :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
Nie chodzę, nie ćwiczę póki co. Chciałam Chodakowską sobie chociaż włączyć ale słyszałam że te ćwiczenia są nie do końca zdrowe. Wolę pójść na fitness gdzieś nie lubię sama ćwiczyć [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was dziewczynki po długiej nieobecności. Już powinnam być na bieżąco, gdyż w końcu się doczekałam nowej komory :D
Obiecałam, że wstawię zdjęcie mojego dzieciątka, więc proszę :)
U mnie już 14tc a z usg to już prawie 15 a mdłości ciąg dalszy. Mam nadzieję, że "kiedys" odpuszcza :)
 

Załączniki

  • _20170505_101609.JPG
    _20170505_101609.JPG
    886,2 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry