reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@renia200
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :*

Dziewczynki, jestescie pelne milosci i dobra. Doskonale wiecie co znaczy dla matki bicie serca dziecka, jak czeka sie na ten cudowny widok na USG. O to by bijace serduszko nie przestalo bic przedwczesnie, walczy rodzina Julki odkad sie urodzila.
Potrzeba 3 milionow zlotych! Moze moglybyscie/chcialybyscie przekazac chociaz zlotowke.
Ja sie zwyczajnie poryczalam jak male dziecko ogladajac jak babcia Julki chodzi po ulicy i rozosi ulotki o Julce by zebrac pieniadze. Ogrom milosci, strachu i determinacji. Chcialabym tej kobiecie jakos pomoc, by nie musiala sie bac juz tej ogromnej kwoty i, ze nie zdarzy jej uzbierac.
Ja przelalam naprawde symboliczna kwote bo tyle moglam ale wiem, ze krople tworza ocean :)

Link do: 3 miliony złotych za jej życie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wysłałam też symbolicznie ja tam też wspieram Zuzie Machete [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu postaram sie tez cos wyslac.Bardzo lubie ta strone bo mozesz wybrac np swoje wojewodztwo badz osoby najbardziej potrzebujace pieniazkow...szkoda ze nie napisalas linka trzy dni wczesniej :(
 
Slyszałyście, że Natalia Przybysz została super bohaterką Wysokich Obcasow??? [emoji33] przepraszam jeżeli ktoś jest innego zdania, ale nóż mi się otwiera w kieszeni...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Spoko ja nawet nie wiem kto to Natalia przybysz [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wysłałam też symbolicznie ja tam też wspieram Zuzie Machete [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje :* kochana jestes!
Jak juz napisalam, nie jestem bogata i nie zbawie calego swiata (chociaz bym chciala) ale Paraplu da pare zlotych, M2B da pare zlotych, ktos da pare zlotych i uzbiera sie suma dajaca szanse komus na zycie [emoji1377]


Zuzie i Kajtka od dawna obserwuje na fb, pamietam jak obserowalam szalenstwo z ich zbiorkami :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Slyszałyście, że Natalia Przybysz została super bohaterką Wysokich Obcasow??? [emoji33] przepraszam jeżeli ktoś jest innego zdania, ale nóż mi się otwiera w kieszeni...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja akurat jestem tego samego zdania ale wiem że są tu kobietki z innym zdaniem więc nie otwieram puszki Pandory [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry