reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

WOW! ale piekna krecha!!!! :):):):):) gratulacje!!!! JESTES W CIAZY!!!!
opowiadaj jakie objawy mialas po owu! :)

Jej, tak na prawdę nie miałam żadnych objawów.... Jedynie co, to od 6 dpo codziennie bolą/kłują mnie jajniki. Jakby mi je ktoś ściskał a potem chciał rozszerzyć, cały czas mam śluz kremowy - ale bez zalewania, czy coś.

Byłam może trochę bardziej śpiąca. Wczoraj miałam okropny PMS. Ale to akurat podobnie jak przed miesiączką. Dopiero tak na prawdę dzisiaj (14dpo) cholernie bolą (mnie cały dzień) piersi - całe.

Wszystko inne co bym napisała, to tak na prawdę teraz dopiero bym mogła kojarzyć z objawami...
 
reklama
Mi wyszlo MTHFR A i C hetero. i nic wiecej. Ja tez mialam krwiaka przy pecherzyku ciazowym.
Teorie sa 2 albo 3 - za duza krzepliwosc krwi (przez MTHFR), lub krwiak odcial odzywianie plodu, lub teoria gina bardzo watpliwa, ale jednak - ze byly blizniaki i sie zjadly.
Mysle, ze to krwiak lub ta krzepliwosc, a moze to jedno od drugiego zalezy.
Teraz w ciazy bede miala Clexane dodatkowo, no i biore juz od dawna te metylowe wit B.


WOW! ale piekna krecha!!!! :):):):):) gratulacje!!!! JESTES W CIAZY!!!!
opowiadaj jakie objawy mialas po owu! :)

GRATKI! A ktory byl dpo w piatek? :)
przypomnisz swoje objawy po owu?
ok 13dpo, hm bezsenność, lekkie osłabienie, kłucie w brzuchu i taki ból jak na okres (nie duży)
 
O mój Bożeeeeeee........ czy to może być prawda?????? Czy ten test może się mylić????
Gratuluję i to wcale nie po cichu. Piękne krechy [emoji7]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Gabrika, Wow ale krecha !! Gratulacje !! Ojj wiosna idzie, nowe życie się rodzi [emoji7] a czemu mówisz ze słabo obstawiony cykl? Jak dokładnie? [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jak fajnie kolejne szczęśliwe dwie kreski gratuluje wszystkim zafasolkowanym. Super cieszę się a tak propo został jeszcze ktos , oczywiście bardzo fajnie ze się tyle posypalo aby tak dalej
 
Gabrika, Wow ale krecha !! Gratulacje !! Ojj wiosna idzie, nowe życie się rodzi [emoji7] a czemu mówisz ze słabo obstawiony cykl? Jak dokładnie? [emoji6]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak słabo ;) ale jak widać w sam punkt! :)

Screen Shot 2017-02-27 at 16.51.52.png
 

Załączniki

  • Screen Shot 2017-02-27 at 16.51.52.png
    Screen Shot 2017-02-27 at 16.51.52.png
    49 KB · Wyświetleń: 407
reklama
Do góry