reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
PART_1475305160764_2.jpeg
To ja też się pochwalę:rolleyes:
 

Załączniki

  • PART_1475305160764_2.jpeg
    PART_1475305160764_2.jpeg
    152,2 KB · Wyświetleń: 225
Poszłam do wc patrzę nitki cienkie krwi, myślę no zołza się rozkręca. A tu nic. No żesz ku*** że tak powiem.ja już się na monitoring zapisałam a tu się wszystko poprzestawia...
 
Dzisiaj to ja nie wiem czy jest w ogóle sens ... ehh zagroziłem mu ze nie będzie przytulania aż do grudnia :p taka zołza jestem [emoji48] za to dziś czekał na mnie obiad jak wróciłam z pracy. Co prawda wszystko co musiał zrobić to odgrzać pulpeciki i ziemniaki ugotować, ale liczy się gest [emoji51][emoji108]

Co do psiaków my w domu mamy labradora. A w pl w domu mam foxteriera (chociaż on już bardziej taty niż mój [emoji51])
1479822930-yyaxtd.jpeg
1479822980-t5yqia.jpeg


A tak nam w zeszłym roku choinka zemdlała [emoji23][emoji23][emoji23]

1479823021-bizdon.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ma sens ma! :D haha ja tez taka zolza :p wczoraj nie chciałam się przytulać a mój: co teraz za niedzielni mecz mam karę na przytulanie? :/ ;) a ja, że mi złość tak szybko nie mija...:p po godzinie jednak minęła haha :p
 
reklama
Queen, super fotki haha uśmiałam sie z tej choinki [emoji23]
No wlasnie! Spark, Antonina kiedy testujecie?
Pamietam bo miałam z wami @ na 25.11 no ale u mnie wyszło jak wyszło..
 
Do góry