reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A ja mam dwoje rodzeństwa, starszych ode mnie brata i siostrę. To oni narzekają, że musieli się mną zajmować, a najczęściej siostra. Teraz relacje bardzo dobre, ale siostra niestety mieszka za granicą..
Izabela ja niestety nie widzę drugiej kreski, ale to chyba zależy od monitora. Trzymam kciuki!
Megan kiedy my testujemy? Dzisiaj 19dc. Chciałabym mieć urodzinową niespodziankę :) Urodziny mam 1 listopada, a @ niby ma przyjść 2. Chociaż przez ten chory pęcherz, to nie wiem, czy wyjdzie. Myślę pozytywnie i na nic się nie nastawiam, choć cicha nadzieja zawsze jest :)
Siwa84 nie martw się, każdy ma złe dni, a już w szczególności my kobiety. Tak to jest, Ci co się nie starają to mają, a Ci co bardzo chcą to nie wychodzi. Bardzo dużo zależy od naszej psychiki i to nie raz się o tym przekonałam.
Hej[emoji14]właśnie ja niby też @2.11 ale jeśli testy byly w porządku to możliwe że w tym msc mogłaby małpa być wcześniej bo owu była szybciej[emoji14]ale powiem ci , że strasznie się boje zrobić ten test bo działaliśmy ostatni raz 16 dc :) a co jeśli testy były lipne i owu była pozniej :(? To wszystko mnie przeraża ..jeszcze mam wrażenie że czuje sie troche inaczej niż zwykle ale nie chce sobie wkręcać..:p

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Wszystkim :) powiem Wam ze Moj to sie tak napalil na dziecko ze teraz ciagle by sie przytulal i nie ma mowy o gumkach, co lepsze tylko pyta kiedy juz beda te dni zeby bylo wieksze prawdopodobienstwo zajscia.:tak: az jestem w szoku, bo do tej pory to ciagle tylko mowil ze nie czas i wgl
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam test. Nasikałam do słoika i pojechaliśmy do miasta po zakupy i po test ciążowy. Nie wiem czy taka próbka moczu była OK, w sumie stała nie dłużej niż 2 godziny (ok 1 godziny, zdaje się). Test wyszedł negatywnie, ale wczoraj rozmawiałam z koleżanką w 8 miesiącu ciąży, mówiła, że jej w dzień spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny, a 2 dni później pozytywny. Dlatego jutro mimo wszystko zrobię beta hcg. Mam wielką nadzieję, bo dzisiaj właśnie jest ostatni dzień, kiedy miałaby nastąpić regularna miesiączka ( mam bardzo regularny cykl)... Trzymajcie kciuki...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Izuniu głowa do góry .... musi być dobrze. Te testy to jakaś masakra ... tak piorą mózg ... dlatego poczekaj kochana do wtorku a my trzymamy kciuki &&&&&&&& aby pięknie rosło [emoji6]

Dziewczyny czy podczas staranek przestalyscie ćwiczyć ? Wiecie fitness itp. ?
Czy wiecie czy to może mieć jakiś wpływ na starania czy ewentualnie bardzo wczesna ciążę ?

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry