reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

ja miałam takie lh niebieskie z allegro w 26 dc pokazały mi w zeszłym miesiacu ciazę tylko one żaden inny już nie, teraz kupiłam te z rosmana. W zeszłym miesiacu to nawet ow nie miałam
 
reklama
1476785317972.jpg
1476785322636.jpg

Dziewczyny co wy na to[emoji14]kreska chyba zaczyna byc jaśniejsza :o nie wiem czy zrobic jeszcze jeden o 20 czy jutro znowu o 12 albo wgl juz nie robic ? Kurde no ..moglam od razu isc do rossmana ale jak zwykle ja mam czas na wszystko ehh[emoji14]śluzu jeszcze mam nawet sporo i wczoraj przed przytulankami czułam mocno lewy jajnicor:p nie wiem co myśleć a nie chce chopa zajechać , boje sie odpuscic zeby nie przegapic tego dnoa..[emoji14]

Spark widze że działania idą w dobrym kierunku [emoji123] będe czekac na efekty tej diety !! :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476785317972.jpg
    1476785317972.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 320
  • 1476785322636.jpg
    1476785322636.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 331
Ach Mikaduchna mam tak samo jak Ty, powoli mam dość :sad: nie wiem czy znowu sobie nie wykręciłam wszystkiego :unsure: a wcale nie jestem taka cierpliwa bo też sobie dzisiaj siknęłam na tesciora i niestety też zobaczyłam ***** :-D za dużo powiedziane jakby to było ***** to bym się cieszyła :baffled: nic nie zobaczyłam oprócz testowej :o hehe co ma być to będzie w piątek se sikne a co mi tam :zawstydzona/y: chyba lubię sikać na teściory :p chce ktoś to mu siknę a jak :yes::-) :):D trzymaj się kochana i cały czas &&&& bo to jeszcze nic nie przesądzone z drugim synem w dzień @ kreska pojawiła się po około 10 min i to taka mało rokująca :tak: czarownica u mnie była wczoraj i mówi że ciąża jak nic :confused::szok: i bądź tu mądra :confused2: damy radę będzie ciąża i koniec :wściekła/y:

Trzymam kciuki Kochana:) Może Staraczki zaczną sobie wpisywać w rubryczkę - hobby - w wolnych chwilach lubię sobie siknąć;) Oj już mam głupawkę, ale co pozostaje na tym - jakże przedłużającym się finiszu:)
Mam nadzieję, że czarownica się nie myliła - może to była nawet Dobra Wróżka?;)
P.S. Byłam w aptece i kupiłam Bobo-Test - zamknę go w szafce, a klucz schowam do piątku:-p
 
reklama
Megan22, post: 14454380, member: 165566"]Chociaż zakładając ze ten allegrowy test oznaczał pozytyw 13 dc to moze wczoraj była lub dzisiaj bedzie owu ? Aaaaaa doopa .. Życie było łatwiejsze bez tych testów haha :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak wlasnie mysle, ze pwu moglas miec wczoraj! :) Lh jeszcze bylo wiec reska ciemniejsza niz dzis ale jasniejsza niz przu tamtym pozytywie :)
 
Do góry