reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Laski, ale się wystraszyłam! Nagle zachciało mi się do wc, na "dwójkę". Oczywiście jak na złość nie szło. Mega zatwardzenie, myślę sobie. I nagle miałam takie silnie wypchnięcie, że poczułam jakby mi się wszystko z przodu otwierało! Bałam się papierem podetrzeć, żeby krwi nie zobaczyć. Co chwilę sprawdzam majtki, czy nic się nie dzieje. Ból i szczypanie są do teraz. Jejku, koszmar!
Masakra...może za mocno parlas dlatego....ja się dzisiaj czuje jakbym w ciąży nie była! Brzuch nie boli , cycki też nie...
 
reklama
U mnie samo genetyczne bez pappa 300 zl. Mialo byc 250 zl jak sie rejestrowalam ale jednak chyba lekarz zmienil zdanie po badaniu. Ale namawial mnie bardzo na te testy z krwi.. No nic, na dziecku sie nie oszczedza, najwazniejsze ze zdrowe ;)
 
Ja też mam humory najczęściej dostaje się mojemu mężowi, nie wiem jak on ze mną wytrzyma do porodu. Zmienna jestem mocno z samego rana miałam doła bo myślałam o jutrzejszej wizycie a za dwie godziny humor się mi poprawił i pojechałam po zakupy, dla mnie samej jest to dziwne
Ja też mam chwiejny nastrój. Dzisiaj od samego rana miałam dobry humor. Po pracy pojechałam do kliniki gdzie chodzę do ginekologa by oddać krew na test Pappa. Wracając do domu w radiu usłyszałam że szczęśliwie odnaleziono tego górnika pod ziemią. Jak to usłyszałam to wybuchlam płaczem i nie umiałam się opanować. Beczalam jak bóbr. Człowieka nie znam a tak mnie ta informacja wzruszyla. Wg mam tak, że łatwo mnie obecnie wyprowadzić z równowagi czy wzruszyć:D.
 
U mnie jest 450,ale udało się na NFZ.
Jeśli ktoś jest z woj śląskiego bądź opolskiego to są darmowe unijne dla kobiet poniżej 35rż :)
 
reklama
@martoosia04 znam to uczucie niby jelita, niby macica tragedia!!! I nagle po boku ehh

A ja musiałam po syna do szkoły jechać.. idę po niego schodze po schodach i nagle czuje mega ciepło między nogami! Lewa noga jak z waty, boli cala..myślę krwotok! Nigdy tak szybko do domu nie jechałam! Wchodzę sprawdzam wkładkę a tam....czysto uff...jakiś zeschizowany dzień dzisiaj mam! Brzuch od 10 wogole nie boli( wczoraj bolał. Rano tez), nie ciagnie, nic nawet pachwina która od tyg czułam...cycki ledwo co.... Chciałam dzwonić do gina to mój mówi że panikuje! Ehh...dzisiaj zaczęłam 10 tc;)
A na domiar wszystkiego szwagierka (15tc) jakiegoś krwawienia dostała...

TRAGEDIA DZISIAJ!!!

ale z pozytywow byłam 3 razy kupkę, więc zaparcie jako tako minęło;) wypiłam na wieczór szklankę coli nie mogłam się opanować i poszło:)
 
Do góry