reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Weź zwolnienie gdy tylko słabiej się poczujesz. Najważniejsza jesteś Ty i maluch, a koleżanka poradzi sobie, chcąc czy nie chcąc.



Może wstrzelisz się pod koniec tego tyg np 12+6, jakby nie było to będzie bezpieczny termin.
Właśnie nie chce długo pracować bo to jednak o 5.30 muszę codziennie wstawać i budzić i zawozic córeczki do babci A jest z tym troche szarpania... później po pracy odbierać ze szkoły i przedszkola, zakupy, obiad i sprzątanie, lekcje i czasu dla dzieci zero bo padam z sil...
Z drugiej strony jestem jak miękka faja i nie umiem odmówić jak ktoś prosi [emoji852]
Ale to prawda trzeba myśleć o sobie i dzidzi i muszę to jakoś zakończyć szybko
 
reklama
Póki co to nic z serii dla mam. Nie miałam czasu jeszcze na zakupy w rossmanie.. ehh..
Dziewczyny, te całe rozstępy to od samego smarowidła nie odpuszczą. Polecają wszyscy zaznajomieni z tematem masaże skóry, bo wtedy jest lepszy przepływ limfy i w sumie czy to będzie masaż na oliwce czy na balsamie to chyba wszystko jedno. Więc smaruj czymkolwiek masz, ale z masażem ;)
 
Frambuesa nawet mi tak nie mow. Bo ja juz na leb dostaje tak bym chciala wiedziec, ale jak czytalam tu na lokalnych forach to dopiero na polowkowym mowia...
Na polowkowych chyba najbardziej wiarygodna i do rozpoznania jest płeć. Bo wczesniej to wszystko takie malusie [emoji7] A chyba chcesz usłyszeć dobra płeć A nie przypuszczenia [emoji6]
 
Właśnie nie chce długo pracować bo to jednak o 5.30 muszę codziennie wstawać i budzić i zawozic córeczki do babci A jest z tym troche szarpania... później po pracy odbierać ze szkoły i przedszkola, zakupy, obiad i sprzątanie, lekcje i czasu dla dzieci zero bo padam z sil...
Z drugiej strony jestem jak miękka faja i nie umiem odmówić jak ktoś prosi [emoji852]
Ale to prawda trzeba myśleć o sobie i dzidzi i muszę to jakoś zakończyć szybko

Mam identycznie. Wiem ze szef jak odejdę będzie miał ogromny problem ..... ale zaczynam zerkać na to inaczej .... przynajmniej się staram. I chyba przepracuje do max 20 tygodnia i ucieknę :( tez budzę dziecko , zawożę itd. Jak wrócę to padam na łóżko . A chłop kierowca i na razie nie może zmienić systemu pracy wiec jesteśmy same ......
 
Frambuesa nawet mi tak nie mow. Bo ja juz na leb dostaje tak bym chciala wiedziec, ale jak czytalam tu na lokalnych forach to dopiero na polowkowym mowia...
Nie, coś Ty, moje znajome już na pierwszych prenatalnych poznały płeć 12+ lub 13+
U mnie nie pykło tylko, jakoś tak niewyraźnie było widać albo tak wierzgał maluch..
 
reklama
Kurcze, ja mam prenatalne umówione na przyszły tydzień i wypada mi dokładnie 12+7. I mimo że wizytę klepalam w grudniu to jak się zorientowałam że może to jednak być za późno, to nie wchodziło w grę już przełożenie o tydzień wcześniejszy termin. Nie wiem, straszne oblężenie tych ciężarnych. Albo dobrego lekarza sobie wyczilam (oby). W każdym razie prenatalne pierwsze robią max do 13+6. A jak dziecko jest rozmiarowo ponad ten tydzień to nie wpakują go do tabelki że statystyka i wszystkiego tak dobrze ponoc nie porównają.. ehhhh..
 
Do góry