reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Witajcie!
Majaaa kciuki zacisniete! [emoji110][emoji110]
Manami dobrze, że udało Ci się umówić do gina. Sprawdzisz, że wszystko ok i będziesz spokojniejsza.
Ja się najadlam strachu co niemiara..
Wczoraj na wieczór pobolewal mnie brzuch, łapały mnie takie dziwne skurcze, z różnych stron brzuch stawał się twardy. Wzięłam nospę, jeszcze zanim zaczęła działać to wylądowałam w łazience z rozwolnieniem. Tak mnie przeczyscilo.. Przestraszyłam się tak na serio. Jeździło mi tam w brzuchu.. O matko! Nigdy takich rewolucji nie miałam.
Żeby nie było mało dzisiaj o 6 obudził mnie okropny ból brzucha, tak jakoś dziwnie wysoko po stronie żeber mnie rwalo, że się przekręcić nie mogłam z boku na bok. Co się dzieje myślę? I już przed oczami czarne scenariusze.. Teraz niby ok, ale strach pozostał, co to mogło być i czy wszystko w porządku?

Kattrina,a nie zatrulas sie czasem? Kurcze czasem w ciazy tak jest ze roznie pobolewa. Mnie wczoraj w pracy pod wieczor tez zaczela bardzo bolec jakby szyjka macicy. I juz sie zastanawialam czy nie rzucic bomby jestem w ciazy ide usiasc, ale przeszlo
 
reklama
Mi to jest kurcze tak bardzo bez roznicy plec dziecka ze az sie sama dziwie. Czy chlopak czy dziewczyna nie moze by zle. Juz sie tak ciesze ze nie wyobrazacie sobie. Jak sie dowiem co bede miec to sie powyje na bank. Ale powiem Wam szczerze, ze to chyba moja ostatnia ciaza. Chyba juz sie nie zdecyduje na 3 dziecko :/ marzylam o trojce, a teraz mi sie jakos odmienilo....
 
Kattrina dzięki.
Ja powiem wam szczerze że cały czas miałam nadzieję na dziewczynkę, ale w tej chwili jedyne o czym myślę to byleby zdrowe było i żeby wszystko było w porządku.
 
Najchetniej bym sobie zyczyla córeczke żeby parka byla do starszego braciszka. Ale zeby to sie tak dalo.. czuje ze kolejny chlopak bedzie ;)
Tez kiedys myslalam o trójce dzieci, ale o ile ciaze przechodze (odpukac!) bezproblemowo, tak nie widze siebie jako matki trójki dzieci. Chyba bym zakrętu nie złapała. I nie na szans o powrocie do pracy w takiej sytuacji..
 
Kattrina dzięki.
Ja powiem wam szczerze że cały czas miałam nadzieję na dziewczynkę, ale w tej chwili jedyne o czym myślę to byleby zdrowe było i żeby wszystko było w porządku.

Bedzie wszystko w porzadku bedziesz miala sliczne zdrowe bobo, a czy dziewczynka czy chlopak jedno i drugie tak zawojuje Twoje serce, ze powiesz co ja robilam ze swoim zyciem nim sie w nim pojawiles/las
 
Najchetniej bym sobie zyczyla córeczke żeby parka byla do starszego braciszka. Ale zeby to sie tak dalo.. czuje ze kolejny chlopak bedzie ;)
Tez kiedys myslalam o trójce dzieci, ale o ile ciaze przechodze (odpukac!) bezproblemowo, tak nie widze siebie jako matki trójki dzieci. Chyba bym zakrętu nie złapała. I nie na szans o powrocie do pracy w takiej sytuacji..

Ile Twoj syn ma??? No ja wlasnie tez chcialam trojke. Zawsze mi sie wydawalo, ze do dwojki to kogos brakuje. Ale teraz jak pomysle to chyba tez nie dam rady.
 
A który to tydzień że lekarz zobaczył już płeć? Ja mam usg genetyczne 11 lutego i to będzie 12 tydzień. Pozdrawiam :)
Hej :) z usg wyszło że 13 + 2 dni. W poprzedniej ciąży też mi wtedy powiedział i się sprawdziło. Zresztą musiało się rzucać w oczy bo pierwsze pytanie jakie mi zadał chwilkę od rozpoczęcia badania to co myślę że będzie ;) no i jak powiedziałam że chciałabym dziewczynkę to powiedział że ciężko będzie:D
 
Dziewczyny spójrzcie proszę dostałam wyniki ale nie znam się jest ok ? Na drugiej stronie toxo IGM 0,223
Ja mam taka manie na ta toxo .... :( ja w tej sytuacji powtarzałam badania .

Cześć dziewczyny :) ja już po prenatalnych, wszystko wygląda póki co dobrze :) maluszek rośnie :) ale niestety moje marzenia o córce muszą poczekać ;) będzie drugi syn i mamy problem z imieniem ;) pozdrawiam I miłego dnia życzę:)
Świetne wieści
 
reklama
Do góry