reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Wybralam na samym poczatku ciazy wozek, jaki model i kolor chce no i zaczelam szukac by zarezerwowac , bo chce uzywke (przy synku mialam nowy, bo z uzywek nie bylo tego koloru), ale tu znalazlam uzywki takie jakie chce no i przyjaciolki ktos tam z rodziny ma ten model, wozek mial byc igielka, stan idelany z delikatnymi rysami a jak zobaczylam fotki to plakac mi sie chcialo, popekana skorka, pozdzierana gdzieniegdzie, jakies palmki, kreski na skorce, zrezygnowalam, obrazili sie chyba lekko, ale przeciez mam prawo odmowic, jedna pani mieszkajaca blisko mnie ma ten model na sprzedaz i tez strasznie pozdzierana skorka, ja zalamana. Ale znalazlam wozek od innej pani, zdjecia super, wozek stan igla, w kwietniu wozek bedzie w Pl u jej rodzicow, zrobie przedwplate jako zabiezpieczenie a w czerwcu lub maju wozek bedzie u mnie i zaplace reszte, osobno tylko fotelik i adaptery...
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak jest u was z objawami bo ja już świruje chyba . Wczoraj byłam u lekarza jest wszystko ok ale i tak mnie coś niepokoi . Praktycznie mdłości mi przeszły piersi już też mnie nie bolą i nie wiem czy to normalne.
To się nie martw, objawy zazwyczaj znikają lub są mniej odczuwalne w późniejszym etapie. ;)
Miałam tak samo w pierwszej ciąży. A czasem ustępowały na dzień, dwa i wracały bóle ze zdwojoną siłą.
 
Pyszne ciasteczka będą :) ale podziwiam Cię, że jak się tak dość kiepsko czujesz to chce Ci się w kuchni stać i ciasteczka pięć ja to się tylko do zrobienia obiadu zmuszam :oops: :D

O dziwo po tych wymiotach mi nawet lepiej. Dopiero teraz, jak skończyłam, to mi wróciła lekka zgaga. Mam nadzieję, że akcja z wc się nie powtórzy ale nie narzekalabym gdyby objawy typu nudności i zgaga sobie odeszły.
 
Dziewczyny mam mega stres, za 45 minut mam wizytę u giną, denerwuje się.
A co do badań i płacenia za nie to powiem Wam, że z tymi lekarzami prywatnie to jest tak, że za badania niektórzy biorą dodatkowo a mają umowę z NFZ i drugi raz za to samo badanie NFZ im zwraca. Moja siostra tak sobie to sprawdziła. Poszła prywatnie do gina, zrobił Jej cyto, za wizytę i badanie dodatkowo zapłaciła a potem sprawdziła sobie w funduszu i doktorek ściągnął drugi raz kasę za to samo badanie. Powiem Wam że poszłam dziś do przychodni państwo tylko po to aby dostać skierowanie na badania za które musiałabym zapłacić ok 400 zł. Więc po co robić je prywatnie w diagnostyce skoro można je zrobić na NFZ.
Trzymajcie kciukasy
A w ogóle to zaraz usnę
 
reklama
Dziewczyny mam mega stres, za 45 minut mam wizytę u giną, denerwuje się.
A co do badań i płacenia za nie to powiem Wam, że z tymi lekarzami prywatnie to jest tak, że za badania niektórzy biorą dodatkowo a mają umowę z NFZ i drugi raz za to samo badanie NFZ im zwraca. Moja siostra tak sobie to sprawdziła. Poszła prywatnie do gina, zrobił Jej cyto, za wizytę i badanie dodatkowo zapłaciła a potem sprawdziła sobie w funduszu i doktorek ściągnął drugi raz kasę za to samo badanie. Powiem Wam że poszłam dziś do przychodni państwo tylko po to aby dostać skierowanie na badania za które musiałabym zapłacić ok 400 zł. Więc po co robić je prywatnie w diagnostyce skoro można je zrobić na NFZ.
Trzymajcie kciukasy
Trzymam kciuki! :) to twoja pierwsza wizyta?
 
Do góry