reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Myślałam, że w UK trochę lepiej to wypada. No ale z tego co piszesz okazuje się ze to samo. Znajoma w UK jak zaszła w ciąże to wróciła do Pl, bo się przestraszyła tej opieki, albo raczej braku opiemi
Teraz żałuje. Co do tego czy ratują czy nie, nie wiem nigdy się nie zbliżyłam na tyle do tematu( i na szczęście). Powiem Wam szczerze jak w pierwszej ciąży poszłam do lekarza rodzinnego w 10 tyg to on mówi a co Ty w tej ciąży jesteś zaledwie 8 tyg... a teraz mnie posłuchaj i jedź do Pl sprawdzić swoje dziecko... normalnie szczęka o beton...
 
Opieka idealna nie jest ale też nie jest aż tak strasznie ja widziałam w UK i z tym że na pierwszą wizytę potwierdzić ciążę jeździłam do polskiej kliniki. Podczas porodu położnej były cały czas obok , po dobie wypuścili nas do domu i położne oraz pielęgniarki przychodziły do domu sprawdzać jak dziecko
 
Migdalove czekamy razem z Tobą. Będzie dobrze. Trzymamy kciuki. Ja na opieke tu nie narzekam chociaż chciałabym więcej podgladac bobasa. Wydaję mi się, że polożne i pielegniarki mają bardziej ludzkie podejście i więcej serca. Otrzymalam od nich ogrom wsparcia i pomocy. Więc naprawdę super. Kinia super wiadomości. Czy podejrzewasz moze skad, aż tydzien rozbieznosci w wieku ciazy u Ciebie? Sama mam nadzieje, że mój termin się trochę przesunie, ale nie wiem czy to możliwe...
 
Migdalove czekamy razem z Tobą. Będzie dobrze. Trzymamy kciuki. Ja na opieke tu nie narzekam chociaż chciałabym więcej podgladac bobasa. Wydaję mi się, że polożne i pielegniarki mają bardziej ludzkie podejście i więcej serca. Otrzymalam od nich ogrom wsparcia i pomocy. Więc naprawdę super. Kinia super wiadomości. Czy podejrzewasz moze skad, aż tydzien rozbieznosci w wieku ciazy u Ciebie? Sama mam nadzieje, że mój termin się trochę przesunie, ale nie wiem czy to możliwe...
Ja sie wlasnie zastanwiam jak bedzie u mnie z wiekiem ciazy, poniewaz w ciazy z synkiem mialam ciaze mlodsza o tydzien, ale potem sie wyrownalo (zaszlam w sama owulacje), natomiast tu w tej obecnej ciazy zaszlam 5-6 dni przed owulacja i ciekawe czy ciaza bedzie starsza i jak to wyliczy samo usg
 
reklama
Migdalove czekamy razem z Tobą. Będzie dobrze. Trzymamy kciuki. Ja na opieke tu nie narzekam chociaż chciałabym więcej podgladac bobasa. Wydaję mi się, że polożne i pielegniarki mają bardziej ludzkie podejście i więcej serca. Otrzymalam od nich ogrom wsparcia i pomocy. Więc naprawdę super. Kinia super wiadomości. Czy podejrzewasz moze skad, aż tydzien rozbieznosci w wieku ciazy u Ciebie? Sama mam nadzieje, że mój termin się trochę przesunie, ale nie wiem czy to możliwe...

Ze względu na długość cykli, tak naprawdę miałam dopiero 3 miesiączki po 34 cykle odkąd urodziłam. Jestem po cc 23.11.2017
 
Do góry