reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny a jak to jest że sprawdzacie betę przez internet?dziś byłam właśnie na becie i wiem że u nas nie mają jak wykonać tego badania więc wysyłają do większego miasta, w moim przypadku chyba Rzeszów. Ale wyniki będę miała dopiero jutro po 15. Więc czy ja też jakoś mogę sobie wcześniej sprawdzić wynik?
Jak ci laboratorium nie da dostępu gdzie możesz to sprawdzac to nie sprawdzisz tego nigdzie
 
reklama
Ale też sie coś zmienia od tego roku, że położne środowiskowe mają się zajmować kobietami w ciąży a nie tylko te 6 tygodni po porodzie. Muszę się zorientować w temacie [emoji6]
To już się kiedyś chyba zmieniło ze do któregoś tygodnia trzeba poinformować położna ze się jest w ciąży i ona przychodzi mierzyć ciśnienie i później bada cos ala ktg dziecku i na koniec plan porodu robi. Tak miałam w poprzedniej ciazy- to wtedy wchodziło jakos i nie pamiętam tego... trzeba poczytać na internecie
 
Ja sie wlasnie zastanwiam jak bedzie u mnie z wiekiem ciazy, poniewaz w ciazy z synkiem mialam ciaze mlodsza o tydzien, ale potem sie wyrownalo (zaszlam w sama owulacje), natomiast tu w tej obecnej ciazy zaszlam 5-6 dni przed owulacja i ciekawe czy ciaza bedzie starsza i jak to wyliczy samo usg
What??? 5-6 dni przed owu? Jestem w szoku, nie wiedziałam, że tak się może nawet zdarzyć. Czyli jeżeli wiem kiedy miałam owu to mi się nic nie przesunie....mimo, że mam dluższe cykle.
 
What??? 5-6 dni przed owu? Jestem w szoku, nie wiedziałam, że tak się może nawet zdarzyć. Czyli jeżeli wiem kiedy miałam owu to mi się nic nie przesunie....mimo, że mam dluższe cykle.
No, a w pazdzierniku poronilam ciaze- uwaga (!!!)z konca cyklu, zaszlam tydzien po owulacji, moj organizm mnie zadziwia, czuje owulacje, widze sluz itp a tu takie niespodzianki.
 
@Migdalove bardzo mi przykro... Ale nie załamuj się, też miałam w pierwszym cyklu prawie pewność ciąży a beta nic nie wykazała, potem okres i przy kolejnym cyklu się udało [emoji6] Nie sierpniówki to może wrzesniówki lub październikówki ale prędzej czy później się uda [emoji6] Trzymaj się cieplutko [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny, co sądzicie o suplemencie Mama DHA? Dziś zakupiłam, ma kwas foliowy, jod, wapń, Wit. D, kwas dha i coś tam może jeszcze, ale wydaje mi się dość spoko. Któraś ma bądź używała?
 
Do góry