reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny a jak to jest że sprawdzacie betę przez internet?dziś byłam właśnie na becie i wiem że u nas nie mają jak wykonać tego badania więc wysyłają do większego miasta, w moim przypadku chyba Rzeszów. Ale wyniki będę miała dopiero jutro po 15. Więc czy ja też jakoś mogę sobie wcześniej sprawdzić wynik?
 
reklama
Cześć i czołem Dziewczynki! Wpisuję się na pokład. W Wigilię zatestowałam pozytywnie. Przewidywany termin na 22go. Staraliśmy się z mężem od jakiegoś czasu. No ale jak przyszło co do czego, to się popłakałam bynajmniej nie ze szczęścia... Zwalam na hormony.... To się chyba nazywa być kobietą. Mamy juz dwuletnia córę. Trzymam kciuki za wszystkie forumowiczki. Życzę nudnych książkowych ciąż. Migdalove trzymam kciukasy!
 
Dziewczyny a jak to jest że sprawdzacie betę przez internet?dziś byłam właśnie na becie i wiem że u nas nie mają jak wykonać tego badania więc wysyłają do większego miasta, w moim przypadku chyba Rzeszów. Ale wyniki będę miała dopiero jutro po 15. Więc czy ja też jakoś mogę sobie wcześniej sprawdzić wynik?

Zależy od labolatorium. Te większe typu Synevo, Diagnostyka, Alab mogą Ci dać indywidualny nr zlecenia na dane pobranie krwi albo na swoim koncie sprawdzasz jeśli jesteś zarejestrowana w tym labolatorium.
 
Zależy od labolatorium. Te większe typu Synevo, Diagnostyka, Alab mogą Ci dać indywidualny nr zlecenia na dane pobranie krwi albo na swoim koncie sprawdzasz jeśli jesteś zarejestrowana w tym labolatorium.
Dziękuję za odpowiedź:) to jutro spytam o taką możliwość, na przyszłość nie musiałabym tyle kopytkowac po te wyniki.
 
reklama
Witam nowe dziewczyny i oczywiście gratulacje :)

Ja się zarejestrowała w Diagnostyce tam pani dała mi numer i hasło na którym mam się logować i sprawdzać wyniki i 5% zniżki na kolejne badania dzięki karcie założonej u nich. Także poszukaj takiego laboratorium które udostępnia wyniki przez internet :) ja teraz jak będę robić na początku stycznia to i tak będę musiała odebrać osobiście żeby zabrać do gina ale jak robiłam betę to było bardzo wygodne jak weszłam na stronę i o wynik jest :)

Ja dziś pierwszy raz zwymiotowalam! Byłam w szoku myślałam że mnie to już nie spotka 8 +4 ale tak mnie pogonilo nagle okropne :/ a od trzech godzin cisza także nie wiem co to było hehe
 
Do góry