reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja mam ciężki brzuch i uczucie rozpychania podczas spacerów zawsze... gdy mam skurcze przepowiadające to czuję jak mięśnie się dosłownie kurczą i rozkurczają i występują gdy odpoczywam. Ja myślałam że ta ciężkość jest normalna i nie martwiłam się jakoś tym bo nie mam innych dolegliwości..
Też na to nie zwracałam uwagi, bo poza tym nic mi nie dolega, ale byłam ciekawa, czy tylko ja tak mam :)
 
reklama
I po krzyku :-D ząbek naprawiony :-)
20190423_164038.jpeg
 
A ja zobaczyłam, że mam dziurę w zębie i muszę iść do dentysty ;-( ;-( ;-(
Buuu :( :( :(
Ja też ostatnio byłam u dentysty, bo ząb mi się ukruszył... No i przy okazji okazało się, że mam 4 ubytki i będę je leczyć, ale to odłożyłam sobie na maj, bo za dużo wydatków było w kwietniu :/
 
Buuu :( :( :(
Ja też ostatnio byłam u dentysty, bo ząb mi się ukruszył... No i przy okazji okazało się, że mam 4 ubytki i będę je leczyć, ale to odłożyłam sobie na maj, bo za dużo wydatków było w kwietniu :/
Noo mi też jakieś tam jeszcze znalazł i bede leczyć póki mam na to czas i wole to zrobić jak najszybciej bo jak rozwleke to w czasie zbytnio to sobie pewnie odpuszcze aż do kolejnego razu kiedy zaboli...

I tak sobie pomyślałam "kurczę, jestem taka dorosła" :-D że tak sama do dentysty poszłam :-D
 
Noo mi też jakieś tam jeszcze znalazł i bede leczyć póki mam na to czas i wole to zrobić jak najszybciej bo jak rozwleke to w czasie zbytnio to sobie pewnie odpuszcze aż do kolejnego razu kiedy zaboli...

I tak sobie pomyślałam "kurczę, jestem taka dorosła" :-D że tak sama do dentysty poszłam :-D
Hehe no dzielna z Ciebie dziewczynka :D

Ja tam do dentysty mogę chodzić :) Dentysta mi nie straszny. Póki co to wizja porodu i pobytu w szpitalu mnie przeraża...
Mogłabym to zamienić nawet na sto wizyt u dentysty ;)
 
Hehe no dzielna z Ciebie dziewczynka :D

Ja tam do dentysty mogę chodzić :) Dentysta mi nie straszny. Póki co to wizja porodu i pobytu w szpitalu mnie przeraża...
Mogłabym to zamienić nawet na sto wizyt u dentysty ;)
Kurczę, ja jestem na razie odważna i wręcz nie moge się sierpnia doczekać :D Ciekawe czy jak dojdzie do porodu to tez będę taki kozak ;)
 
Ja czasami to mam takie dni, że podchodzę do tego totalnie na luzie. Na zasadzie - zacznie się, pojadę, przeżyję, wrócę. Ale coraz częściej to dopada mnie raczej ta mniej optymistyczna wersja... Właśnie, dziewczyny, bierzecie pod uwagę znieczulenie?
 
reklama
Ja czasami to mam takie dni, że podchodzę do tego totalnie na luzie. Na zasadzie - zacznie się, pojadę, przeżyję, wrócę. Ale coraz częściej to dopada mnie raczej ta mniej optymistyczna wersja... Właśnie, dziewczyny, bierzecie pod uwagę znieczulenie?
Ja będę miała cesarkę.
 
Do góry