reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja miałam jedno połówkowe 20.03, później na zwykłej wizycie 26.03 widziałam go znowu :-) dzisiaj czyli 28.03 miałam drugie połówkowe :-D, 03.04. Mam przyjść jeszcze raz żeby zobaczyć to serduszko, a 16.04. Mam kolejne połówkowe jakby bo na tym 20.03. Tak głowę schował, że się nie dało zobaczyć czy jest ok...
Po dzisiejszym już wiem, że jest ok, ale skoro mogę sobie jeszcze raz popatrzeć to co ja się będę :p

Taką ładną foteczkę z profilu dziś dostałam :-)Zobacz załącznik 956806


Piękności
 
reklama
Co masz tyle tych połówkowych? :)
Dziś też miałam wizytę, ale Młody zaslaniał twarz rączkami i nie udało się zrobić żadnego ujęcia... Najważniejsze, że wszystko jest ok, waży już 479 gramów i rośnie w siłę :D
Bo normalnie chodzę do ginekologa w medicoverze, i tam mi lekarz wystawil, ale przy odbiorze wyników amniopunkcji w UCK, Pan Profesor też mi dał skierowanie na połowkowe u nich :-)
W medicoverze pierwsze nie wyszło, więc dobrze, że w sumie miałam to w UCK, no a w medicoverze mam do powtórki..
Zostawiłam sobie obie opcje, żeby w razie jeśli coś się działo mieć jakąś drugą opinie, na szczęście póki co jest ok :-)
 
Ja przedstawiam wam mojego największego skarba
 

Załączniki

  • 5C9C3C9F-2907-4A3D-9AA3-B6C6E01839C1.jpeg
    5C9C3C9F-2907-4A3D-9AA3-B6C6E01839C1.jpeg
    93,2 KB · Wyświetleń: 96
Bo normalnie chodzę do ginekologa w medicoverze, i tam mi lekarz wystawil, ale przy odbiorze wyników amniopunkcji w UCK, Pan Profesor też mi dał skierowanie na połowkowe u nich :-)
W medicoverze pierwsze nie wyszło, więc dobrze, że w sumie miałam to w UCK, no a w medicoverze mam do powtórki..
Zostawiłam sobie obie opcje, żeby w razie jeśli coś się działo mieć jakąś drugą opinie, na szczęście póki co jest ok :-)
A, no chyba że tak, i dobrze zrobiłaś! Postąpiłabym identycznie :)
 
reklama
Do góry