reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej dziewczyny. Dawno nie pisałam bo czasu brakuje ale czytam codziennie ;) Dzisiaj miałam prenatalne, 13 tydzień + 1 dzień, lekarz mówi, że wszystko ok, kość nosowa widoczna, wszystkie przepływy super, martwi mnie tylko przezierność karkowa bo wyniosła 2,1. Zobaczymy jak wyjdą wyniki z krwi. Dziewczyny, które miały juz prenatalne, jakie miałyście wartości? A może jakie w poprzednich ciążach?

Ja w poprzedniej ciąży miałam 1,8. pamietam ze samo NT było w porządku
 
reklama
@Genadia mnie też bolało spojenie, i po bokach, jak by w pachwinach ale bardziej na kościach...trzeba się będzie gina zapytać o te bóle....w 1 ciąży wogole tego nie miałam ....
 
@Genadia mnie też bolało spojenie, i po bokach, jak by w pachwinach ale bardziej na kościach...trzeba się będzie gina zapytać o te bóle....w 1 ciąży wogole tego nie miałam ....
Nadal masz te bóle? Intenszwne to było? U mnie bardzo intensywny nagły ból wczoraj, potem tryzmało mnie cały wieczór, w lóżku trudno było się przekręcić na drugi bok.. Dziś nadal pobolewa, staram się powoli wstawać i nie robić gwałtownych ruchów. Czytałam, że jeśli wysątpi rozejście to jest to wskazanie do cesarki...
 
Witam Was kobietki Mam na imię Klara. Jestem w 11 tyg. Ciazy. Mój termin to 25.08.19
Tak naprawdę to czytam Was od samego początku nie udzielalam się, ale bardzo chciała bym do Was dołączyć. Można jeszcze?
 
Nadal masz te bóle? Intenszwne to było? U mnie bardzo intensywny nagły ból wczoraj, potem tryzmało mnie cały wieczór, w lóżku trudno było się przekręcić na drugi bok.. Dziś nadal pobolewa, staram się powoli wstawać i nie robić gwałtownych ruchów. Czytałam, że jeśli wysątpi rozejście to jest to wskazanie do cesarki...
Po bokach mam...jak chodziłam to przy każdym kroku bolało...ja też to czytałam...może wszystko jest ok i tak tylko czujemy bo się wszystko rozciąga...mam nadzieję;)
Ja najczęściej mam jak się właśnie obracam, przeciągam lub za szybko wstanę...ale to akurat chyba więzadła po bokach brzuszka...
 
Gratuluję wizyt dziewczyny

Ja prawdopodobnie jutro wychodzę ze szpitala
Świetna nowina :)

Po bokach mam...jak chodziłam to przy każdym kroku bolało...ja też to czytałam...może wszystko jest ok i tak tylko czujemy bo się wszystko rozciąga...mam nadzieję;)
Ja najczęściej mam jak się właśnie obracam, przeciągam lub za szybko wstanę...ale to akurat chyba więzadła po bokach brzuszka...
Oby to było tyko lekkie rozciąganie, a niecoś poważniejszego :)
Po bokach to też myślę, że chyba więzadła. Mnie czasami lekko coś tam zaboli ale nie jest tak poważnie. Ale ten ból od wczoraj to całkiem na środku na wzgórku łonowym więc chyba to spojenie. Muszę to skonsultować z lekarzem.
 
reklama
#6
A nam wkoncu udało się umówić na wizytę u położnej trafiła się jedna normalna przychodnia która podała odpowiednią numer i się udało zarejestrować i wkoncu i mówili mnie na wizytę fakt że dopiero na 14 ale ważne że wkoncu się udało:)
 
Do góry