reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mój M. dziś na popołudniówkę poszedł. Ale jutro ma wolne. Ja jeszcze muszę wyjsć na spacer z psem i zaś o 20:30 młodych do łóżka biore. Jutro mam o 4:00 pobudkę bo na 6:00 do pracy idę. [emoji30]
 
Ja teraz leżę w wannie. Tomek jechał na nocke a Nataniel szkuduje. A temp masz ?
Wiesz co czuje się jakbym miała, ale nie mam bo temperatura 36,7 :) może jakiś chwilowy stan załamania :p albo depresja poświąteczna :p chociaż zastanawiam się czy tarczyca znów nie szaleje w sobotę jadę na badania to zobaczę bo ostatnie 4 tyg temu były dużo poniżej normy i endokrynolog kazała powtórzyć za 4 tyg, leków nie biorę bo wpadłam w nadczynność polekowa więc takie częste kontrolowanie pozostaje
 
Czesc. Ja dzis tez mam wyjatkowy przyplyw energii. I wyjatkowo dobrze sie czuje. Zwymiotowalam dzis tylko 2 razy . Sukces. I tez zauwazylam ,ze jak jem czesciej a mniej to nie mam tak okropnych mdlosci. Dzis jadlam tak srednio co ok 3 h. I naprawde jest dobrze:) ja mam wizyte w sobote:)
 
Wiesz co czuje się jakbym miała, ale nie mam bo temperatura 36,7 :) może jakiś chwilowy stan załamania [emoji14] albo depresja poświąteczna [emoji14] chociaż zastanawiam się czy tarczyca znów nie szaleje w sobotę jadę na badania to zobaczę bo ostatnie 4 tyg temu były dużo poniżej normy i endokrynolog kazała powtórzyć za 4 tyg, leków nie biorę bo wpadłam w nadczynność polekowa więc takie częste kontrolowanie pozostaje
No ciekawe. Może jakieś przemęczenie albo coś. Ja jutro jadę sprawdzić tsh z tym, że ja nie choruje na to tylko mi tsh rośnie właśnie w ciąży
 
Ja coś umieram.... czuje się okropnie od 3 godzin. Nie wiem czy zaraz nie [emoji2961][emoji2961] dobrze że święta czułam się ok a dzisiaj to masakra. Jeszcze zjadłam kostkę czekolady bo mój mi ja wtykal i tym bardziej mi po niej gorzej
 
reklama
Do góry