reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Martwię się ,gdzie się podziała Karolaola??? w sumie wiem,że ona chyba na początku marca miała rodzić. Odezwij się Babinko jak nas czytasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie na listopadówkach (bo tak początkowo się zapisałam jak byłam w ciąży z Mikusiem) dziewczyna ma córkę 2,5 roczną, drugą córcię 3 miesięczną i właśnie się dowiedziała,że jest w ciąży znowu!!!:szok::szok::szok: :szok:

Ja to bym zawał serca miała od razu i padła jak kłoda... co to,to nie :-D :-Ddajemy sobie 2-3 lata przerwy teraz i zobaczymy czy zachcemy siostrzyczki czy trzeciego Muszkietera ;-)

Szymon w ogóle dzisiaj spać nie poszedł i ciągle muszę mu włączać ulubione baje tak się w nie wkręcił... nawet mówi do mnie : BAJA. Męczą go biegunki... już 4 dzień dzisiaj... już trzy trójki ujrzałam, ciekawe czy czwarta też już wyszła. Biedak,jak on ząbkuje to wszystkie naraz :szok::-(

Miłego wieczoru!
 
Wielkie gratki TONYA, wow Danielek duzy facet,ucaluj go od nas!

TAYcia Szymus super slodziaczek. A ta listopadowka niezlego powera ma,ja znam osobiscie kobiete ktorej cora skonczyla w grudniu 2 latka,druga ma 10 miesiecy a wymarzony synek ma urodzic sie w maju.
 
reklama
Taycia, ja też się zastanawiałam gdzie jest Karolaola? Mamnadzieję, że u Niej wszystko dobrze.
Ok, to rzeczywiście, trójka dzieci z taką małą różnicą wieku…
Ach, te ząbki, a dużo Wam brakuje do końca?

Hej Susumali ;-)
 
Do góry