reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Taycia, no to już ponad rok minęło ;-)
Cieszę się, że tak świetnie sobie radzisz ze swoimi chłopaczkami :-)
U nas Kasia od czasu do czasu usiądzie na nocnik i nawet woła "si", ale przeważnie nic nie zrobi. Woli w pampka :-( Mam nadzieje, że do lata będzie bez pieluchy już, choć widzę to ciężko...

Saga, rozumiem Cię i wcale Ci się nie dziwie, że chcesz iść na swoje. Trzymam kciuki, aby Twoje wszystkie plany się udały ;-)
 
reklama
Większość Dziewczyn jest na FB i tam "produkujemy" posty ;-) Ja przez sentyment lubie tu zaglądnąć, tylko szkoda, że tu takie pustki momentami :(
 
Taycia dzis z Agatką za rączke poszłam do sklepu więc chyba są postepy ;-) wszyscy mówili że jak już zrobi pierwsze kroczki to już pojdzie - u nas niestety tak nie ma chodzi sobie po pokoju ale z pokoju do pokoju czy po całym mieszkaniu jeszcze nie. wczoraj zapisalismy Agatkę do przedszkola - ma zacząć chodzić od 1 września - siedzielismy tam godzine rozmawiąjąc z właścicielem a Agatka byla z dziecmi ( nie widziała nas) i nie chciala z nami isc do domu :-) na szczescie nie ma tam obowiazku ze dziecko musi samo jesc , sikac na nocnik i byc w pelni samodzielne. wiadomo bedziemy sie starac bo to jeszcze pol roku ale jak sie uda to nic nie szkodzi. przedszkole jest bardzo kameralne bo grupy do 10 dzieciaczkow Agatka bedzie w grupie 2-3 latkow - musielismy juz teraz zapisac bo na wrzesnien planowali przyjac 2 nowych dzieci wlasnie w wieku 2 lat a zostalo juz ostatnie miejsce. fajne to przedszkole bo ma i zajecia korekcyjne, zajecia z logopeda, angielski, zajecia komputerowe :szok: w tygodniu maja tak ze codziennie przychodzi jakis nauczyciel na godzinke i maja wlasnie te zajecia. przedszkole jest sprawdzone i jest pod naszym domem takze tylko pozostaje nam zyc w nadzieji ze nie bedzie duzo chorowac.
co do budzenia sie w nocy Agata raz na jakis czas sie przebudzi ale obdbywa sie juz raczej bez mleka .

Tonya gratulacje drugiego maluszka - czekamy na zdjęcia !
 
Agulalula, na pewno już nie długo Agatka zacznie biegać.
Mam nadzieję że Malutkiej spodoba się przedszkole i będzie tam chętnie chodzić
 
Agula to swienie ze Agatka taka komunikatywna i chetna ;-) i Pflaume ma racje ani sie obejrzysz a bedzie biegac ja ta LALA;D
 
To ja się pochwale ( dla tych co nie wiedzą), Kasia powoli uczy się siusiać na nocnik. Dzisiaj przez cały dzień zużyłam tylko jednego pampka bo kupkę zrobiła :-) Siusiu wołała na nocnik. Może w końcu się uda i nie będzie pampka...
 
U Nas Szymcio juz dwa razy zakomunikowal,ze chce na nocnik, sam go wyciagnal i zrobil co trzeba... ale to jak Go oswieci... wiekszosc czasu jednak w pieluche :crazy:
 
Witajcie dziewczyny. Czytam Was regularnie ale zawsze czasu brak na pisanie. U nas wszystko ok! Dzieciaki zdrowe i oby tak dalej.
Tonya najserdeczniejsze gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Was!!!

004.jpgPozdrawiam mamuśki!
 
reklama
Gratki Pflaume dla malej;-)
Witaj Mama*);-) dzieciaki super dobrze ze u Was wsio ok;-)
A my w trakcie robienia projektu domu ;)dalej szukam pracy ale bez efektow ...
 
Do góry