reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Jestesmy juz po, malutki jest na POP-ie, nie moglismy podejsc do malutkiego. Operacja przebiegla bez komplikacji, siku nie robi przez siusiaka a przez dziurke i tak bedzie do nastepnej operacji ktora bedzie w kolo 2r.z Ptaszka nie ma takiego jak Wasi chlopcy a inny a;e niby da sie to naprawic. Teraz bedziemy napewno 3tygodnie nozki ma w gipsie ale da rade bo jest b. silny i musi dac bo jest ekstra chlopcem :))) dziekujemy za kciuki i prosimy o wiecej
 
reklama
aankaa na pewno będzie dobrze, już teraz widać że Twój Igorek to silny chłopaczek !!!! Ja cały czas będę trzymała kciuki za Twoje maleństwo.

Dzisiaj byłam w szpitalu z moim Maksem na badaniach, na oddziale niemowlęcym, jak widziałam wszystkie te maluszki w łóżeczkach to aż płakać mi się chciało, że tyle dzieci musi tam leżeć zamiast w swoich własnych łóżeczkach. Dlaczego maluszki nie mogą się rodzić i być cały czas zdrowe ?????????????????
 
beti nigdzie się nie przenosimy !!! Moderatorki muszą zadziałać, bo to admin powinien cały nasz wątek SIERPIEŃ 2011 przenieść do "dzieci urodzonych" a nie ktoś sobie tam coś zakłada nowego :sorry2::sorry2:


sorry cię bardzo ale czy ja każe ci czy komukolwiek się przenosić ?? ja grzecznie pytam czy wiecie a nie napisałam " ej dziewczyny przenosimy się " także daruj ten ton wypowiedzi.
 
wielkie kciuki za IGORKA, masz bardzo dzielnego synka AANKA!!!

LANA Krystiano juz 2 miesiace, szok ja tez nie moge sie nadziwic jak czas szybko leci..
 
sorry cię bardzo ale czy ja każe ci czy komukolwiek się przenosić ?? ja grzecznie pytam czy wiecie a nie napisałam " ej dziewczyny przenosimy się " także daruj ten ton wypowiedzi.

hmmm beti jakoś dziwnie się poczułam jak to przeczytałam.....że niby jaki ton mojej wypowiedzi ??? Napisałam, że sobie ktoś założył wątek i że się tam nie przenosimy, bo trzeba cały nasz dział dotychczasowy przenieść a nie zakładać wszystko od nowa.....Nie wiem co ty zrozumiałaś......?????????????
 
hmmm beti jakoś dziwnie się poczułam jak to przeczytałam.....że niby jaki ton mojej wypowiedzi ??? Napisałam, że sobie ktoś założył wątek i że się tam nie przenosimy, bo trzeba cały nasz dział dotychczasowy przenieść a nie zakładać wszystko od nowa.....Nie wiem co ty zrozumiałaś......?????????????

to ze przenosi sie cały sierpień to ja wiem i ty tez tak samo kazda z nas, nie spodobało mi się jakim tonem napisałaś do mnie i tyle. wyraźnie napisałaś tak jak bym kazała wam sie przenieść a wcale tak nie jest i ja też nie mam zamiaru się przenosić.
 
reklama
megamarion, mlodam jak się Was czyta to się zazdraszcza ;-) Możemy się na tydzień wymienić dziećmi na noc :-D

beti ton wypowiedzi to można ustnej "usłyszeć" a nie pisanej ;-) Ja nie miałam zamiaru na Ciebie "naskoczyć", że coś nam każesz...
 
Do góry