reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
hej dziewczyny
daaawno mnie nie bylo
nie mam czasu na neta i nawet nie probuje nadrabiac bo to jest niemozliwe- zeby z miesiaca wszystko przeczytac
gratuluje wszystkim mamuskom ktore urodzily po mnie...

porodu nie opisze- chce o tym zapomniec- jak tylko zaczynam o nim opowiadac to mam lzy w oczach wiec nie zrobie tego i mam nadzieje ze mi to wybaczycie... powiem tylko krotko- mialam bole krzyzowe 3 noce nie spalam przed samym porodem bo takie mocne bole mnie budzily co 10-15 mim, mialam 3 podejscia do porodu , przyjeli mnie dopiero za 3 razem, czop odszedl mi na jakies 8h przed porodem, wody na porodowce, dostalam oxy, lekarz musial mi pomoc "urodzic" naciskajac na brzuch, bylam nacieta..... no i tyle wystarczy- nie chce juz o tym myslec ciesze sie ze jestem po...

a Maja :-) jest slodka
wklilam 3 zdjecia w galerii maluszkow
pozdrawiam

moze napisze wiecej jak bede miala czas
 
Karolap nie myśl już o tym. Ja wiem o czym mówisz, bo też miałam takie bóle, które na ktg się nie zapisały w ogóle, a 1,5 h po ktg POla już była na świecie. Na szczęście mnie przyjeli od razu i urodziłam szybko, ale cieszę się, że to moje ostatnie dziecko :tak: A Maja jest świetna. To zdjęcie z uśmiechem od ucha do ucha wymiata po prostu.
 
Witam
Co do okresu to wydaje mi się, że to też zależy od organizmu. Ja przy Wiki karmiąc ją tylko piersię dostałam okres we wrześniu, a Igorka karmię w 3/4 butlą i okresu jeszcze nie dostałam (urodzeni tego samego dnia).
 
Monila tez bedziesz tulic swoje malenstwo jak tylko bedziesz chciala ;-)
Karola dobrze ze masz za soba ciesz sie mala:-)
Sylvi pamietam wlasnie ze udalo ci sie tak samo urodzic:-) tylko dwa torty problem bedzie jak beda starsi;p
Beti jestem 8,5 tyg po porodzie karmie tylko piersia i jeszcze nie dostalam okresu wiec nie wiem od czego to zalzy....pewno tylko od organizmu..
 
sylvi niezły traf :-) . Masz taką samą różnicę między maluchami jak ja. Możesz coś napisać jak u Was wygląda "współżycie" starszego bąbla z młodszym?

U nas jest miłość "do bólu". Ciągłe całusy, głaskania......a jak się mu zwróci uwagę to zaraz obraza, głośne tupanie i ogólnie foch, że nie można brata głaskać non stop....i zauważam, że wiele rzeczy robi specjalnie żeby zwrócić na siebie uwagę :baffled:
No ale ty masz córkę więc może łagodniej to przechodzi.....
 
reklama
Do góry