reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Dzień Dobry :)

A ja sie baaardzo dobrze, zasypiam szybko, cala noc przesypiam i moglabym spac do południa :) czyli wszystko w normie.

Zapomniałm wczoraj napisać ze odebrałam wyniki krwi i przez mieisac hemoglobina nie spadła nic a niektore wyniki nawet sie poprawiały....a tak mnie straszyli ze na koncowke ciazy wyniki mocno spadaja.:-)

ide zjesc sniadanko i dzis spedzam dzien nad ksiazka...za tydzien o tej porze poiwnnam byc juz po obronie :)
 
reklama
Witam
Wczoraj nie mialam sil popołudniu juz wchodzić, po wczorajszej wizycie sie uspokoiłam. Ale o tym na odpowiednim watku. Lece wszamać cos na II śniadanie i zaraz sobie poczytam wiecej co u was:-)
 
cześć :-)

a mi to się śpik włączył. Ledwo wstalam dzisiaj, jak na moje ostatnie wyczyny to jakby południe (przed 9 wstałam), wczesniej bywało, że od 6-7 nie spałam i za nic w świecie nie zasnęłam juz. A tu taki odwrót sytuacji.

kurcze nadal badan nie zrobiłam :-( ciągle w szpitalu mają maszynę zepsutą!!!
 
dzień dobry !

Jadę niedługo do Reala, bo ręczniki mają być - 50 % to sobie jakiś kupię do szpitala.. a poza tym mięso muszę na zupe kupić, bo właśnie otworzyłam kurczaka z datą do 18.06 a tu smród taki, że się zaraz psy do kuchni zleciały.. także nie mam na czym ugotować pomidorówki.

Wodę nam na 2 dni wyłączyli, szlag by ich trafił no i co jeszcze?
Aaaa po meble dziś jedziemy do Bodzio, więc nasz pokój będzie coraz ładniejszy, więc w czwartek zaraz się wyłoży nowy dywan, dziś powinien przyjść karnisz i firanki, poustawia się już meble pod łóżeczko, ach jak ja kocham zmiany.. i w końcu nasz pokój, który będzie też przez 3 miesiące sypialnią Pindzii będzie miły dla oka :) bo wcześniej był traktowany po macoszemu..
 
aaa a co do spania, to też się męczę bo budzę się pare razy.. pół biedy jak budze się i jest 2 w nocy bo od razu zasypiam..ale często to jest 4ta jest już jasno- a jak jest jasno to zasnąć nie mogę, potem o 6 wychodzi mąż do pracy, znowu się budzę i nie mogę zasnąć.. a jak już zasne to o 8 znowu się budzę zmęczona jak smok..
dziś mi jeszcze po 12 Crom zafundował pobudkę, bo jakieś łajzy hałasowali za oknem..myślałam, że sierściucha zajeb*ie.... :angry:
 
Ja na spanie nie narzekam, od kiedy mi rączkę naprawili śpi mi się rewelacyjnie. I jakoś nie trzymam się sztywno zasady spania na lewym boku bo nigdy nie lubiłam na nim spać. Zazwyczaj i tak budzę się na prawym choćbym nie wiem w jakiej innej pozycji zasypiała.
Anulek dasz radę z wózkiem, wierzę w Ciebie;-)
Miałam dzisiaj się przeprowadzać ale lipa. Przekładamy na jutro. Jeszcze się okazało,że nie mam prądu w salonie i pomieszczeniu gospodarczym i boję się, że elektrycy będą mi kuć moje świeżo wykończone ściany wrrrrrrrr. Jak nie urok to sraczka. Na poprawę humoru upiekę sobie placek jogurtowy z truskawkami. Mam w nosie, że ginegk będzie krzyczeć o wagę. Niech się cmoknie.
 
reklama
Hej kochane :)
Dominic - dzieki za rade dotyczaca opuchlizny cos dzis wymysle zeby wyprobowac :)
Zdjecia łóżeczka wstawie jak juz popiore posciel i ubiore ładnie :) w weekend nas czeka ostyateczne przemeblowanie pokoju dla dzieci bo chwilowo jest tak ciasno ze sie zabijamy o meble i rowerki. Nie bardzo jest gdzie wozek wstawic wiec trzeba cos poprzestawiac.
Ja tez ledwo wstaje z łóżka, a w nocy musze wstawac kilka razy do wc. Juz tylko czekam byle do polowy lipca.
Mam do Was goracą prośbe. Mowilam Wam o konkursie w którym startuje moja mama. Wklejam tu plakat i osobno zdjecie mamy. Trzeba wyslac maila na adres niezwykliludzie@pkp-cargo.eu i wpisać Małgorzata Idziak. Tylko tyle :) Z góry Wam dziekuje.
plakat.jpgMałgorzata Idziak.jpg
 
Do góry